Дитячий майданчик серії TIGA

Дерев’яні дитячі майданчики Tiga – це обладнання для різноманітних ігор на відкритому повітрі. У даній серії зібрані найпопулярніші ігрові елементи: гойдалки, пісочниці, гірки, ігрові будиночки і балансири.

Дитячий майданчик серії TIGA
Дитячий майданчик серії TIGA
Дитячий майданчик серії TIGA
Дитячий майданчик серії TIGA

Дитячі майданчики серії Tiga розроблені для різних вікових категорій – тут представлено ігрове обладнання для дітей дошкільного та шкільного віку. Спуски з гірок, ігри з піском, пересування по підвісним містках, лазіння по сітках – кожна дитина знайде заняття за інтересом.

Дитячий майданчик серії TIGA
Дитячий майданчик серії TIGA
Дитячий майданчик серії TIGA

У серії Tiga архітектори HIP Park максимально використовували дерев’яні ігрові елементи. Майданчики виготовлені з добірних пиломатеріалів, а спеціально підібрані кольорові рішення вигідно підкреслюють структуру дерев’яних конструкцій.

Конструктори розробили ігрові елементи Tiga як обладнання для дитячого садка, ігрові майданчики для школи або для громадської дитячої площадки.

Дитячий майданчик серії TIGA
Дитячий майданчик серії TIGA
Дитячий майданчик серії TIGA
Дитячий майданчик серії TIGA

Неперевершений дизайн дерева

Дерево, як матеріал для виготовлення різних конструкцій, в тому числі дитячих майданчиків, займає особливе місце в дизайні. Особлива тепла фактура, ідеальна гладкість поверхні, теплі тони дозволяють створювати цікаві варіації. Дерево легко піддається фарбуванню, тому, якщо є бажання змінити натуральний колір, перетворення не відніме багато часу і сил.

Додатково, в будь-який дерев’яний елемент можна з легкістю вписати пластикові, металеві деталі. Таким чином створюються оригінальні дизайнерські рішення. Для дитячого майданчика стиль і дизайн грають далеко не останню роль. Діти – маленькі естети, завжди оцінюють зовнішній вигляд ігрової зони, з радістю погоджуючись грати там, де їх смак зійшовся з думкою конструкторів.
Дерев’яні майданчики Tiga можна по праву вважати одним з найпростіших і одночасно оригінальних варіантів облаштування території біля будинку, школи, творчого центру. Дерево не обмежує фантазію, тому в життя втілюються самі незвичайні рішення і задумки. Майданчики з натурального матеріалу виглядають природно, тепло, привітно. І крім усього цього, кожен елемент майданчику продуманий як з точки зору естетики, так і з боку практичності, затишку і комфорту.

Замовлення обладнання для дитячих майданчиків Tiga

Серія дерев’яних дитячих майданчиків Tiga – унікальна колекція гойдалок, гірок, балансирів, канатних доріг, лазалок і пригалок. Допоможемо спроектувати ігрову зону будь-якої складності і масштабів. У процесі створення проекту обов’язково враховуємо вікову групу дітей, а також ландшафтні особливості місцевості, побажання до функціонального наповнення майданчику.
Ми абсолютно впевнені в тому, що зможемо створити ідеальну за всіма параметрами ігрову зону, яка втілить будь-які побажання. Діти повинні мати вибір, простір для польоту фантазії і творчого мислення. Будь-який майданчик зобов’язаний сприяти в однаковій мірі, як фізичному, так і розумовому, емоційному розвитку. Сюди приходять для того, щоб весело провести час з друзями, навчитися грати, поступатися, шукати компроміси, складати, сміятися і не помічати часу.

Tiga допоможе зробити так, щоб всі цілі були досягнуті в повній мірі. Дерево абсолютно безпечне, екологічне, надійне та довговічне. У разі необхідності, потреби та за бажанням, вже на стадіі моніторування майданчик Tiga здатний масштабуватися, поповнюючись новими конструктивними елементами, збільшуючи функціональність і корисність майданчику для дітей. Ми готові вислухати будь-які ідеї і готові надати варіанти рішень, які будуть втілювати задуми в життя.
Для того, щоб отримати більш детальну інформацію, отримати відповіді на всі питання, що цікавлять, а також оформити замовлення на проектування та монтаж дитячого майданчика серії Tiga, просимо зателефонувати нам за вказаними на сайті телефонами. Консультанти підкажуть вигідні рішення, а команда дизайнерів, конструкторів внесуть професійні коригування в дизайн, що допоможе збільшити зовнішню привабливість і функціональність зони для активних ігор.