Дитячий майданчик серії TIGA

Дерев’яні дитячі майданчики Tiga – це обладнання для різноманітних ігор на відкритому повітрі. У даній серії зібрані найпопулярніші ігрові елементи: гойдалки, пісочниці, гірки, ігрові будиночки і балансири.

Дитячий майданчик серії TIGA
Дитячий майданчик серії TIGA
Дитячий майданчик серії TIGA
Дитячий майданчик серії TIGA

Дитячі майданчики серії Tiga розроблені для різних вікових категорій – тут представлено ігрове обладнання для дітей дошкільного та шкільного віку. Спуски з гірок, ігри з піском, пересування по підвісним містках, лазіння по сітках – кожна дитина знайде заняття за інтересом.

Дитячий майданчик серії TIGA
Дитячий майданчик серії TIGA
Дитячий майданчик серії TIGA

У серії Tiga архітектори HIP Park максимально використовували дерев’яні ігрові елементи. Майданчики виготовлені з добірних пиломатеріалів, а спеціально підібрані кольорові рішення вигідно підкреслюють структуру дерев’яних конструкцій.

Конструктори розробили ігрові елементи Tiga як обладнання для дитячого садка, ігрові майданчики для школи або для громадської дитячої площадки.

Дитячий майданчик серії TIGA
Дитячий майданчик серії TIGA
Дитячий майданчик серії TIGA
Дитячий майданчик серії TIGA

Ігри для всіх вікових груп

 

Дитячі майданчики серії Tiga розроблені для різних вікових категорій. На вибір представлено ігрове обладнання для діточок дошкільного та шкільного віку. А гойдалки можна встановлювати для підлітків і навіть старшого покоління. Адже так іноді хочеться дорослим людям відчути смак дитинства. Хоча б на кілька секунд. Старшому поколінню припадуть до душі спортивні тренажери Tiga, які розраховані на використання людьми різного віку.

 

Спуски з гірок, ігри з піском, ходьба по підвісним місткам, лазіння по сітках – кожна дитина знайде заняття за інтересом. Будь-яке побажання, в плані класного відпочинку, забезпечить дитячий майданчик серії TIGA. Купити в Україні конструкцію можна, підібравши модель в каталозі компанії HIP Park. Або, скористатися послугами архітекторів і дизайнерів, щоб втілити в реальність власну ідею для розваги діточок. Ціна проекту залежить від витрат по деталях і складності кінцевого виробу.

 

Вибирайте натуральні матеріали

 

Дерево – основний матеріал у виробництві обладнання для дитячих майданчиків серії Tiga від HIP Park. Пиломатеріали проходять цикл обробки в сушильних камерах і на деревообробних верстатах. Для виробництва ігрового обладнання використовуються деталі, що пройшли ретельний відбір. Взагалі, це стосується всіх компонентів, що використовуються у виробництві дитячих ігрових майданчиків.

 

Спеціально підібрані колірні рішення вигідно підкреслюють структуру дерев’яних елементів. Відносно колірної гами – не обмежуйтеся забарвленням дитячих майданчиків по фотографіях, представлених в каталозі виробника. Можна підібрати будь-який відтінок кольору і навіть виконати художнє оформлення дитячого майданчика.

 

З огляду на дешевизну будівельного матеріалу і легкість його механічної обробки, ціна дитячого майданчика серії TIGA буде дуже скромною. А міцність, довговічність і якість збірки припадуть до душі навіть самому вимогливому замовникові. На додаток, деревина – екологічно чистий і безпечний в експлуатації матеріал. Лісозаготівлі, що використовуються у виготовленні дитячих майданчиків, поставляються безпосередньо з лісових господарств, що мають сертифікати якості FSC (COC).

 

Вирішуйте будь-які завдання

 

Ігровий майданчик серії Tiga – універсальне рішення для благоустрою будь-якої дитячої площадки. І неважливо, де покупець бажає встановити конструкцію. Всередині будівлі або на відкритому повітрі. Повна сумісність для будь-яких умов застосування. Гойдалки, пісочниці, гірки, ігрові будиночки та балансири – на любий запит, знайдеться потрібний дитячий майданчик серії TIGA.

 

Подивіться на фото готових робіт в каталозі або виберіть виготовлення обладнання під замовлення. Цікавить симбіоз готових конструкцій з власними ідеями – не соромтеся в побажаннях. У компанії HIP Park працює команда професіоналів. Починаючи з дизайнерів і архітекторів, закінчуючи психологами та педагогами. Кожен новий проект – це справжній виклик, який приймається нашими фахівцями і завжди доводиться до логічного завершення.