Замовлення, доставлення та монтаж обладнання Hip Park

Замовлення обладнання

Вам сподобався майданчик або якесь обладнання з каталогу? Чудово, ви можете його замовити! Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом, ми проконсультуємо вас з усіх питань, обговоримо умови та терміни, після чого оформимо замовлення. Просто та швидко.

Терміни виробництва

Ми приступаємо до нового замовлення одразу ж після внесення передоплати, узгодження кольору обладнання та типу кріплення. У середньому виготовлення продукції займає 8 тижнів. Але терміни можуть змінитися в залежності від складності роботи й поточного завантаження виробництва. У будь-якому випадку ми обговорюємо ці нюанси на етапі укладення договору.

Доставлення замовлення

Вартість доставлення залежить від регіону та обсягу замовлення, тому у кожному окремому випадку ми розраховуємо її індивідуально.

Монтаж обладнання

Монтаж свого обладнання ми здійснюємо самостійно. У нашій команді є досвідчені майстри, які знають, як встановити усі деталі конструкції з дотриманням норм безпеки.

Вартість монтажу розраховується окремо для кожного замовлення. Орієнтовно вона становить 15–25% від загальної вартості обладнання.

За бажанням замовник може сам підготувати основу під монтаж. У цьому випадку ми надамо йому перелік типових технічних вимог.