Матеріали та якість

Майданчики Hip Park створюються відповідно до міжнародних стандартів якості. У нас власне виробництво, тому ми особисто контролюємо увесь процес — від розробки ідеї проєкту до здачі обладнання в експлуатацію.

Чому ми настільки впевнені у якості своєї продукції

Екологічно чиста сировина

При створенні продукції Hip Park використовуються екологічно чисті та нетоксичні матеріали: дерево, метал, високоякісний пластик.

Щоб металеві компоненти довше служили та зберігали естетичний вигляд, ми покриваємо їх антикорозійними речовинами. Дерев’яні фрагменти просочуємо спеціальними безпечними рідинами, що захищають сировину від негативного впливу зовнішнього середовища

Турбота про безпеку

Ідеально гладкі поверхні, заокруглені краї, міцні кріплення, захисні ковпаки на стиках — ці та інші деталі дозволяють забезпечити максимальну безпеку гри на майданчиках. Також ми обов’язково перевіряємо стійкість та надійність всієї конструкції та окремих її частин.

Наше обладнання відповідає вимогам якості міжнародного формату та вимогам, описаним у технічному регламенті «Про безпеку комплексу дитячих майданчиків».

Ставка на якість

Ми не економимо на якості й не беремося за проєкти «на вчора». Для нас важливо робити все на совість, адже ми несемо відповідальність за свою роботу. Тому ми замовляємо компоненти у перевірених постачальників та практикуємо багатоступеневий контроль виробництва з обов’язковим тестуванням готового продукту. Все це вимагає фінансових та тимчасових витрат. Але у довгостроковій перспективі вони на 100% окупаються. Та й у будь-якому випадку якість — це найліпший вклад у безпеку.

Турбота про естетику

Любов до прекрасного прищеплюється з дитинства. Тому ми навмисно не робимо різноколірні недоладні каруселі, віддаючи перевагу природним кольорам та фактурам. Ігровий або спортивний комплекс повинні вписуватися у навколишню місцевість, а не порушувати гармонію. Тільки тоді там буде приємно проводити вільний час. Майданчики Hip Park саме такі — стильні й завжди доречні.

Деревина як основа

Сильні морози й палюче сонце — деревина все витримає. Дерева завжди піддавалися впливу чотирьох сезонів та екстремальних погодних умов. Тому ми її й обрали. Деревина залишається приємною при використанні в будь-яку пору року, не нагрівається на сонці та не замерзає на морозі. Це кращий матеріал для дитячих майданчиків.

Ще однією важливою властивістю деревини, окрім довговічності, є її екологічність: у якості матеріалу вона має негативний вуглецевий слід.