Матеріали та якість

Майданчики Hip Park створюються відповідно до міжнародних стандартів якості. У нас власне виробництво, тому ми особисто контролюємо увесь процес — від розробки ідеї проєкту до здачі обладнання в експлуатацію.

Матеріали для обладнання Hip Park

Сталь чорна, нержавіюча

Ми використовуємо нержавіючу чорну сталь для виготовлення гірок, ланцюгів та рам для гойдалок, каркасу для різних атракціонів, структурних стійок, турніків, кріплень, підшипників тощо. Тобто, для всіх деталей та елементів майданчика, які мають бути максимально зносостійкими та міцними.

Чому варто вибрати обладнання із нержавіючої сталі

Обладнання із нержавіючої сталі має елегантний зовнішній вигляд й гладку естетичну поверхню, що відмінно поєднується з сучасною архітектурою. Воно просте в обслуговуванні, дозволяє створювати складні стійкі конструкції та не залежить від погодних умов. Зокрема, на ньому не з’явиться іржа після дощу чи снігу.

Міцність та переваги нержавіючої сталі

Якісне сталеве обладнання відрізняється винятковою міцністю та довговічністю. Воно витримує сильні навантаження, у тому числі удари, тому його не потрібно часто міняти. Що, своєю чергою, позитивно впливає на екологію. Щобільше, металеві компоненти придатні для перероблювання та вторинного використання.

Деревина сосни, акації, модрини

З якісної деревини ми робимо сидіння для гойдалок, елементи тайпарку, напрямні для гірок, дитячі будиночки, каркаси для пісочниць та багато інших частин обладнання. Ми ретельно обробляємо дерев’яні поверхні, щоб вони не боялися вологи, були ідеально гладкими і якомога довше зберігали свої якості.

Чому варто вибрати обладнання з деревини

Дерев’яні конструкційні елементи приємні на дотик як у сильні морози, так і на палючому сонці. Натуральні матеріали ідеально підходять для майданчиків, розташованих серед зелених насаджень та у сільській місцевості. Окрім того, вони заохочують дітей дбайливо ставитись до навколишнього середовища.

Міцність та переваги деревини

Ми вибрали сосну, акацію та модрину, оскільки вони відрізняються своєю міцністю й водночас податливістю. Ці дерева витримують суворі погодні умови, мають високу щільність, практично не схильні до зараження комахами або грибками. Плюс ми одразу відбираємо матеріал без дефектів, що також добре впливає на міцність готових конструкцій.
Одна з найважливіших переваг деревини — вона має негативний вуглецевий слід та її легко утилізувати. Тобто це найбільш екологічно чистий матеріал з усіх.

Бетон

Бетон незамінний при створенні масивних панелей із вигадливими деталями, специфічних меблів, оригінальних скульптурних елементів, зокрема об’ємних фігур, а також у якості заливки фундаменту для встановлення опор.

Чому варто вибрати обладнання з бетону?

Для заливання фундаменту ми використовуємо звичайний бетон. Якщо необхідно створити функціональні елементи на самому майданчику, ми беремо бетонні суміші вищого сорту з поліпшеними властивостями. Вони більш довговічні й чудово підходять для точного формування твердих об’єктів, наприклад тонкостінних бетонних меблів.

Міцність та переваги бетону

Міцність бетону істотно підвищуються завдяки різноманітним добавкам — сталі, поліпропілену, скловолокна тощо. У випадках, коли звичайний бетон не підходить через крихкість й занадто велику вагу, ми беремо армований варіант. Серед додаткових переваг бетонних сумішей: хороша плинність, гладка поверхня практично без дефектів, мала гнучкість, здатність витримувати велике навантаження та забезпечувати високу міцність конструкційних елементів майданчика.

УФ-стабілізований HDPE

УФ-стабілізований HDPE — це поліетилен високої щільності, стійкий до ультрафіолетового випромінювання. Ми використовуємо його як покриття для різного обладнання на майданчику.

Чому варто вибрати УФ-стабілізований HDPE

Антиковзна текстура HDPE істотно покращує зчеплення з поверхнею за будь-якої погоди, що дуже важливо для забезпечення безпеки на дитячих майданчиках.

Міцність та переваги УФ-стабілізованого HDPE

Даний вид поліетилену — це твердий матеріал з приємною на дотик воскоподібною поверхнею. Він еластичний, має високу в’язкість та гнучкість, практично не поглинає вологу, легко розтягується, стійкий до радіоактивних випромінювань й не втрачає своїх якостей при інтервалі температур від –80 до +115°C. Крім того, він дуже легко чиститься та абсолютно не шкідливий для здоров’я.

Панелі HPL

Ламінат високого тиску або декоративний паперовий пластик чудово підходить для виробництва стінок, поручнів, дахів, настилів, бічних панелей, декоративних перегородок тощо. Товщина панелей може бути різною залежно від їх призначення.

Чому варто вибрати обладнання з панелей HPL

Панелі HPL складаються з безлічі шарів спеціального крафтового паперу, просоченого термореактивною смолою. Під впливом тепла й тиску вони сплавляються разом, у результаті виходить компактний та дуже твердий ламінат. Цей матеріал естетично виглядає, доступний у різних текстурах та кольорах, на ньому можна вигравіювати усілякі візерунки. Тобто він дозволяє створювати унікальне кастомне обладнання.

Міцність та переваги панелей HPL

Ламінат високого тиску відрізняється високою міцністю, еластичністю, стійкий до подряпин, вогкості, плям, зношування, не ламається від частих ударів, не нагрівається в спеку. Його можна швидко очистити за допомогою звичайної губки та м’якого мийного засобу.

Гумова крихта SBR та EPDM

Матеріали SBR та EPDM ми застосовуємо для облаштування м’якої підлоги, бо це найкращі гумові покриття у своєму роді.

Чому варто вибрати матеріали SBR та EPDM

Гумова крихта SBR виготовляється з матеріалів на основі каучуку. EPDM — інноваційний матеріал, який створюється шляхом змішування пропілену та етилену. При певній товщині обидва варіанти захищають від серйозних травм, навіть якщо дитина впала з великої висоти.

Міцність та переваги гумової крихти SBR та EPDM

Покриття SBR та EPDM зносостійкі, витримують високі перепади температур та суворі кліматичні умови, не вигорають на сонці, не вбирають вологу, не ковзають, мають приємний зовнішній вигляд, екологічні та гігієнічні.

Капронові канати, армовані сталевим тросом

Армовані сталлю канати ми застосовуємо при створенні сіток для лазіння, гойдалок, елементів тайпарку та різних атракціонів.

Чому варто вибрати армовані капронові канати

Капрон або поліамід більш зносостійкий та приємний на дотик, аніж його аналоги, зокрема поліпропілен. Тому вироби з нього служать довше й виглядають естетичнішими.

Міцність та переваги армованих капронових канатів

Армований сталлю капрон не дарма є одним з основних матеріалів при виробництві мотузкових парків. Він особливо міцний, щільний, стійкий до вандалізму, не вицвітає на сонці, миттєво висихає після дощу.

Кольори Hip Park

Ми використовуємо палітру на базі найпопулярнішого у світі німецького колірного стандарту RAL. Він був розроблений ще 1927 року Держкомітетом умов постачання й з того часу постійно оновлювався. Сьогодні RAL-стандарт налічує тисячі відтінків, які для зручності були розділені на окремі каталоги. Саме з їх бази ми обрали кольори для наших майданчиків.

Чому ми настільки впевнені у якості своєї продукції

Екологічно чиста сировина
При створенні продукції Hip Park використовуються екологічно чисті та нетоксичні матеріали: дерево, метал, високоякісний пластик. Щоб металеві компоненти довше служили та зберігали естетичний вигляд, ми покриваємо їх антикорозійними речовинами. Дерев’яні фрагменти просочуємо спеціальними безпечними рідинами, що захищають сировину від негативного впливу зовнішнього середовища
Турбота про безпеку

Ідеально гладкі поверхні, заокруглені краї, міцні кріплення, захисні ковпаки на стиках — ці та інші деталі дозволяють забезпечити максимальну безпеку гри на майданчиках. Також ми обов’язково перевіряємо стійкість та надійність всієї конструкції та окремих її частин. Наше обладнання відповідає вимогам якості міжнародного формату та вимогам, описаним у технічному регламенті «Про безпеку комплексу дитячих майданчиків».

Ставка на якість
Ми не економимо на якості й не беремося за проєкти «на вчора». Для нас важливо робити все на совість, адже ми несемо відповідальність за свою роботу. Тому ми замовляємо компоненти у перевірених постачальників та практикуємо багатоступеневий контроль виробництва з обов’язковим тестуванням готового продукту. Все це вимагає фінансових та тимчасових витрат. Але у довгостроковій перспективі вони на 100% окупаються. Та й у будь-якому випадку якість — це найліпший вклад у безпеку.
Турбота про естетику

Любов до прекрасного прищеплюється з дитинства. Тому ми навмисно не робимо різноколірні недоладні каруселі, віддаючи перевагу природним кольорам та фактурам. Ігровий або спортивний комплекс повинні вписуватися у навколишню місцевість, а не порушувати гармонію. Тільки тоді там буде приємно проводити вільний час. Майданчики Hip Park саме такі — стильні й завжди доречні.