Скеледром — спорт, веселощі та трохи екстриму

Скеледром — це безпечний екстрим тренажер у вигляді прямовисної стіни, що частково або повністю імітує рельєф скелі. В нього є такі ж западини, карнизи, відкоси й нерівності. Але, на відміну від природних умов, тренуватися на скеледромі можна цілий рік у будь-яку погоду. Й найголовніше — задля безпеки тут продумана кожна дрібниця. Страховки, м’які мати, заокруглені кути, гладка поверхня, спеціальні зачепи — ризик щось собі пошкодити зведений до нуля.

 

Якщо земля – це лава, то залишається пробиратися тільки стіною. Скеледром — не тільки для дорослих скелелазів. 

Спочатку скеледроми призначалися для скелелазів, які хотіли поліпшити свої навички. Але незабаром люди зрозуміли, що на крутих стінах з зачепами можна не тільки розвивати всі групи м’язів, а й чудово проводити час. Сьогодні цей тип атракціонів популярний серед дітей, підлітків та дорослих, незалежно від їх фізичної підготовки, роду діяльності та захоплень. Адже всім цікаво перевірити свої сили та підкорити заповітну вершину.

Від проєкту до будівництва скеледрому з Hip Park

Ми робимо скеледроми вже понад 5 років. Серед наших проєктів:

  • Масивні й невеликі розважальні екстрим-об’єкти для ТРЦ, заміських комплексів, готелів тощо.
  • Скеледроми для дітей від 4-х років та старше.
  • Тренувальні стінки для спортивних клубів та фітнес-центрів.
  • Масштабні проєкти по типу великих скелелазних центрів та залів для боулдерінгу — виду скелелазіння, де потрібно пройти максимально складну трасу по поверхні з від’ємним ухилом.
  • Атракціони, зокрема мотузкові парки, де скеледроми є частиною шляху з перешкодами.
  • Скелелазні стінки для майданчиків просто неба.

Ми можемо зробити стінки різноманітної висоти, форми, рельєфу та дизайну — все залежить від побажань замовника та цільової аудиторії. Однак, що точно ми беремо на себе, так це опрацювання страховки. Зазвичай ми пропонуємо два основних типи страхування:

  • Класичний — набір спеціалізованого спорядження, яке використовує інструктор, щоб самостійно страхувати кожного відвідувача комплексу. Найпоширеніший варіант.
  • Автоматичний — розумне обладнання, яке одразу ж фіксує мотузку, як тільки людина зривається зі стіни.

Для обслуговування невеликого скеледрому потрібно 1–2 інструктори. Для масштабніших об’єктів необхідно залучити більше людей.

З Hip Park підкорювати вершини просто

Екстремальний спорт може бути безпечним та веселим, якщо обладнання створюють професіонали. Наші скеледроми знаходяться по всій Україні — у Дніпрі, Києві, Одесі, Харкові, Львові, інших містах та навіть у Фінляндії.

Звертайтеся! Допоможемо підібрати найбільш відповідний варіант скелелазної стінки або розробимо для вас новий унікальний проєкт.