Місія, бачення та цінності Hip Park

«Бачити світ навколо, пізнавати його небезпеки, дивитися крізь стіни, знаходити один одного, ставати ближчими, відчувати — у цьому призначення життя» (с)

Місія

Зробити міста більш затишними, комфортними та особливими для їх мешканців. Надихнути людей на активність, спілкування й подолання своїх обмежень.

Ми формуємо образ сучасного прогресивного міста. Відстежуємо світові тренди дизайну та доброустрою, спираємося на багаторічний досвід і враховуємо потреби замовників, щоб розробляти дійсно унікальні зони відпочинку й розваг.

Бачення

Hip Park стане одним з найвидатніших виробників обладнання для дитячих майданчиків в Україні та за її межами й виконає свої особливі зобов’язання перед суспільством.

Проводити час на відкритому повітрі можна насичено та цікаво. Ми це точно знаємо.

Цінності

Досконалість

Заохочення і просування досконалості за допомогою інновацій і творчості, строгості та прагматизму.

Колегіальність

Ставлення до кожного з повагою, відкритістю та довірою задля досягнення спільної мети, з урахуванням індивідуальних особливостей, ідеалів та компанії в цілому.

Свобода і відкриття

Підтримка свободи пошуку знань та ідей, заснованих на індивідуальному і колективному інтелекті, допитливості, винахідливості й творчості.

Захоплення спортом через гру

Регулярна фізична активність корисна у будь-якому віці. Займатися спортом та навчатися чомусь новому набагато легше в ігровому форматі. Ми створюємо майданчики, які сприяють такому підходу.

Опора на досвід фахівців

Майстерність — один з головних критеріїв якості. Кожен з нас продовжує удосконалюватися у своїй справі. Більш того, ми залучаємо талановитих фахівців з інших галузей, співпрацюємо з педагогами та дитячими психологами, щоб створити дійсно цікаві, розвивальні та функціональні ігрові майданчики.

Екологія понад усе

Ми працюємо за міжнародними стандартами. Тому для створення наших майданчиків вибираємо екологічно чисті, нетоксичні й гіпоалергенні матеріали: дерево, метал та високоякісний пластик. Для нас важливо приносити користь не тільки людям, а й природі.

Дизайн, що надихає

Ми глибоко переконані, що ігрові та спортивні майданчики повинні гармонійно вписуватися у навколишню місцевість та надихати навіть вибагливих міських жителів.

Турбота про безпеку

Вимоги з безпеки у нашій справі дуже суворі. Ми це розуміємо та робимо все можливе, щоб уникнути навіть натяків на ризиковані ситуації.

Кредо

Ніколи не переставати вчитися. Ми не будемо просто працювати над тим, що нам доручено. Ми впевнені, що такого поняття, як статус-кво, не існує. Ми будуємо нашу компанію стійко завдяки пристрасним і лояльним клієнтам. Ми ніколи не відмовимо в можливості допомогти колезі, і ми будемо пам’ятати ті дні, коли починали з нуля. Ми віримо, що спілкування – це кисень компанії. Ми беремо участь у марафоні, а не в спринті, і незалежно від того, як далеко знаходиться мета, єдиний спосіб досягти її – кожен день ставити одну ногу перед іншою. Враховуючи час, немає такої проблеми, яка була б непереборною.