Дитячі майданчики в Україні від Hip Park.

Сповнюємо дитинство щастям.
Дитячий майданчик — це простір, де дитина може робити, що хоче, як хоче й коли хоче. Тут вона приймає перші самостійні рішення, наважується на щось нове, досліджує свої можливості та вчиться взаємодіяти з іншими дітьми. Ми ж допоможемо вам створити майданчик для дітей.

На дитячому майданчику дитина пізнає себе та світ навколо. Hip Park робить цей процес захопливим та безпечним.

Різновиди дитячих майданчиків від виробника Hip Park

Ми створюємо різноманітні види дитячих ігрових майданчиків. Серед них:

  • Дитячі ігрові комплекси з усілякими гойдалками, гірками, каруселями, гамаками, альтанками тощо. 
  • Спортивні майданчики та спортивні комплекси з різними тренажерами, драбинами, канатними сітками, батутами, скеледромами та іншим обладнанням.
  • Пісочниці для малюків та доросліших дітей. У комплекті обов’язково йде спеціальна кришка, що запобігає забрудненню та намоканню піску.
  • Дитячі будиночки різноманітних форм — від маленьких хатинок до великих та прекрасних замків, де так просто уявити себе чаклуном, мужнім лицарем чи зачарованою принцесою.
  • Лабіринти, ніндзя парки та інші ігрові зони, від яких діти просто в захваті.

Що робить дитячі майданчики Hip Park особливими

Безпечне середовище для розвитку

На дитячих майданчиках дитина грає без допомоги дорослих. Тому ми робимо їх безпечними в усіх аспектах:

  • деталі конструкції виключно високої якості;
  • екологічно чисті матеріали та нетоксичні речовини для обробки;
  • м’яка гіпоалергенна підлога, запобіжні заходи проти випадкових падінь з висоти, міцні й стійкі сходи та перекладини, ергономічні конструкції; 
  • ретельна перевірка міцності та стійкості обладнання після встановлення майданчику. 

Ми передбачили усі нюанси, щоб захистити дітей та заспокоїти батьків.

Максимальне розкриття потенціалу

Недостатньо просто розважати дітей. Дитячий майданчик повинен їх ще й розвивати. Причому як фізично, так і емоційно. Так-так, ми маємо на увазі емоційний інтелект. Адже на ігрових локаціях дитина вчиться взаємодіяти з оточенням, заводити друзів, розвивати уяву та логічне мислення. Саме такі майданчики ми робимо — для всебічного розвитку.

Ми розробляємо індивідуальні плани для дитячих ігрових комплексів для двору, вулиці, школи, дому, дачі, або дитячих садочків. Наше обладнання в першу чергу — для дітей.

Ідеальне облаштування місцевості

Ми завжди проєктуємо дитячі майданчики з урахуванням простору, в якому вони будуть знаходитися. Наша мета — створити не відокремлений різнобарвний набір гойдалок та гірок, а ідеальне доповнення місцевої архітектури й ландшафту. Тому наші проєкти викликають позитивні емоції як у дітей, так і в дорослих. Навіть у тих, в кого немає дітей.

 

Простір, що надихає

Характерна риса майданчиків Hip Park — їх незвичайний дизайн. Ми створюємо не стандартний дитячий ігровий комплекс, а казковий ігровий всесвіт, що ніби сам спонукає відправитися у захопливу пригоду. Зізнаємося, продумуючи ідеї проєктів, ми й самі трохи стаємо дітьми. Просто не стримуємо уяву та творимо. Тому кожен майданчик має свій унікальний вигляд. Ніякого плагіату, тільки натхнення.

 

Hip Park — український виробник з власними архітекторами і дизайнерами. Майданчики Hip Park дарують дітям незабутні враження, дбають про їхню безпеку та відрізняються стильним, впізнаним дизайном. Ми щиро віримо, що ігрові зони у сучасному місті мають бути саме такими.