Проєктування у Hip Park.
Втілюємо мрії у реальність.

Дайте волю уяві

Маєте незвичайну ідею нового майданчика? Впевнені, ми зможемо її реалізувати. Більш того, ми допоможемо вам доопрацювати задум, щоб зробити локацію цікавішою, візуально привабливою та безпечною. Ми у цьому професіонали.

 

Виділяйтеся

Наша команда обожнює втілювати сміливі фантазії у реальність. Тому при розробці нових об’єктів ми просимо замовників не стримувати уяву. Та й самі не стримуємося. Бо тільки так можна створити найкраще місце для розваг та відпочинку.

Три кроки від ідеї до реалізації

Наші архітектори, інженери, команда виробництва і монтажники допоможуть вам створити унікальний ігровий майданчик і пройти всі етапи від ідеї до реалізації.

Послуга проєктування розважальних майданчиків від Hip Park складається з трьох етапів.

Етап 1: Збір даних та підготовка технічного завдання

Ми обговорюємо з замовником усі нюанси проєкту: призначення майданчику, бажаний вигляд та активності, розмір, кількість обладнання, на якій локації він буде, доступний бюджет тощо. Якщо клієнт не знає, чого конкретно він бажає, не біда. Ми задамо ряд питань, покажемо свої готові роботи й допоможемо визначитися. На базі отриманих даних наша команда готує детальне технічне завдання на проєктування.

Етап 2: Створення 3D-ескізу

Затвердивши технічне завдання, ми розробляємо кілька планів ігрового майданчика та створюємо перший 3D-ескіз. Готову модель адаптуємо до виробничих реалій й прораховуємо бюджет.

Етап 3: Підготовка проєктної документації

Після того, як замовник затверджує ескіз, ми деталізуємо його, проводимо усі необхідні інженерні розрахунки, оформляємо специфікацію основних матеріалів та іншу робочу документацію. На цьому ж етапі прораховується точний бюджет всього проєкту.

Таким чином ідея перетворюється у повноцінний дизайн-проєкт, на підставі якого можна починати будівництво майданчика.

Скільки коштує індивідуальне проєктування

Ціна проєктування розважального майданчика залежить від складності та величини проєкту. Ми не можемо назвати її відразу ж. Але ми точно визначимо її після складання технічного завдання. Тобто, після першого етапу.

Важливий момент: права на виробництво обладнання, елементів доброустрою та інших об’єктів, створених у результаті проєктування, залишаються виключно у Hip Park. Також ми залишаємо за собою право частково або повністю використовувати результати своєї роботи в інших проєктах.

Майданчики Hip Park проєктуються з урахуванням трьох головних характеристик: функціональність, безпека, естетика. А ще ми любимо приємно дивувати своїх клієнтів.
Чекаємо на ваші заявки!

Запитання чи ідеї?

Проконсультуємо та допоможемо зробити кращий вибір. Пишіть!