Обладнання TIGA.

Універсальне екорішення.

TIGA — це універсальне обладнання з натурального дерева, що буде доречним на будь-якому дитячому майданчику. Не знаєте, чого конкретно бажаєте? Зверніть увагу на асортимент TIGA. Ймовірно, тут вже є все, що вам треба. А саме гірки, пісочниці, підвісні містки, сітки для лазіння, балансири, ігрові будиночки, гойдалки усіляких видів тощо. Діти будь-якого віку обожнюють ці майданчики.

У чому особливість комплексів TIGA?

Найпопулярніші розваги

Ми не просто так кажемо, що TIGA універсальна. Це дійсно так. Серія об’єднує різноманітне обладнання — статичне й динамічне, для командних та поодиноких ігор, для активного відпочинку й більш спокійних розваг. На таких майданчиках кожен знайде собі заняття до душі.

Екологічно чисті матеріали

Основним матеріалом для виробництва майданчиків TIGA є дерево. Ми ретельно відбираємо усі конструкційні елементи, а також стежимо, щоб обробка дерева була нетоксичною. Безпека та якість понад усе!

Адже вік не має значення

Завдяки різноманітності обладнання ігрові локації TIGA викликають захоплення у дітей різного віку — від дошкільнят до підлітків. Думаємо, дорослі теж від них у захваті 😉

Чудове рішення для громадських місць

Природна фактура дерева ідеально вписується у будь-який навколишній простір. Саме тому майданчики TIGA є чудовим рішенням для дитячих садків, шкіл, облаштування прибудинкової та громадської території. Вони не порушують гармонії, вони її створюють.

Каталог серії TIGA

Запитання чи ідеї?

З радістю вас проконсультуємо й допоможемо зробити кращий вибір.