Стіна для скелелазіння – природні або штучні стіни з зачіпками для вертикального підйому. Вони можуть входити до складу мотузкових парків, веж пригод або бути самостійним атракціоном.

 

Стіни для клімбінга використовують для спортивних тренувань, розваг, комерційної діяльності. Стіна для скелелазіння чудово підійде для людей з мінімальною спортивною підготовкою або ж для тренованих спортсменів. У будь-якому випадку – це цікаво і корисно для здоров’я!

 

Для скелелазних стін існує 2 основних типи страховки.

При класичій страховці кожного відвідувача страхує окремий інструктор з набором спеціалізованого спорядження. Це найбільш поширений спосіб страховки.

При автоматичній страховці кожного відвідувача страхує автоматичний пристрій.

Місцезнаходження скалодрома

Скеледроми

Великі і маленькі скелелазні стіни розташовуються в спортивних комплексах, фітнес центрах, ТРЦ, заміських комплексах, готелях і багатьох інших місцях.

Скелодром може бути як основним, так і другорядним спортивним або розважальним об’єктом. Якщо він є основним об’єктом, можливо будівництво великих скелелазних центрів і болдерінгових залів.

На сьогоднішній день окремі скелелазні стіни і центри для скелелазіння можна знайти по всій Україні: Дніпропетровськ, Київ, Одеса, Харків, Львів та інші міста.

Будівництво скеледромів – відповідальний процес, що вимагає певних навичок і досвіду. Компанія HIP Park займається проектуванням, установкою і продажем скелелазних стін більше 5 років. Якщо Ви хочете дізнатися ціну купити, або замовити прорахунок на скеледром – звертайтеся в HIP Park!

Скеледроми

Відвідувачі скалодрома

null

Відвідувачами скелелазні стін можуть бути діти від 4 років. Залежно від виду скеледрома, складності та кількості маршрутів, розташування та інших параметрів, скелелазні стіни можуть бути орієнтовані на різну аудиторію.

Персонал скалодрома

null

Кількість персоналу, необхідного для обслуговування скеледрома, залежить від: розмірів, типу страховки та інших параметрів. Для невеликого скалодрома з класичною страховкою досить 1 – 2 інструкторів.