Обладнання RITMO.

Грай в русі!

RITMO — це обладнання з рухомими конструкційними елементами. Пружинні та традиційні гойдалки, балансири, каруселі, канатні дороги, скакалки, усілякі атракціони — продукти з цієї серії стануть чудовим доповненням будь-якого дитячого та спортивного майданчика. Вони просто створені для збільшення активності й позитивних емоцій.

У чому особливість комплексів RITMO?

Розвага у русі

Цей комплекс націлений на те, щоб діти й дорослі могли розвивати просторове мислення, почуття балансу та спритність, відчувати невагомість й просто отримувати задоволення від активного способу життя.

Для гіперактивних

Непосидючі діти можуть вивільнити на майданчику RITMO надлишок енергії. Причому не просто вивільнити, а спрямувати її на корисну фізичну активність. Для батьків це справжній порятунок.

Фантастичний дизайн

Ми знаємо, що не просто відвернути дітей та підлітків від смартфонів та планшетів. Саме тому ми створюємо такі дивовижні атракціони й комплекси, щоб реальність здавалася набагато цікавішою за віртуальні розваги.

Гра у квест

Утриматися на пружинній гойдалці або балансирі — той ще челендж. А уявіть цілий майданчик, що складається з подібного обладнання. Тут можна й цілий квест влаштувати — хто довше протримається або зможе швидко пройти всі атракціони. З RITMO дуже просто щоразу придумувати нові ігри.

Каталог серії RITMO

Sorry, no content found.

Запитання чи ідеї?

З радістю вас проконсультуємо й допоможемо зробити кращий вибір.