Обладнання GEO.

Сила, спритність, витривалість.

GEO — це дивовижні комплекси для всебічного фізичного розвитку дітей та дорослих. Масивні металеві опори, армовані канати, сітки, перелази, скати, турніки — це та інше обладнання дозволяє ефективно тренуватися та весело проводити час. В довершення майданчик GEO чудово поєднується з усіма видами сучасної архітектури.

У чому особливість комплексів GEO?

Спорт наче гра

З обладнанням GEO дуже просто прищепити любов до спорту й активного способу життя. В ігровому форматі діти ненав’язливо розвивають усі свої фізичні навички — силу, спритність, гнучкість, витривалість. Дорослі, до речі, теж.

Безліч активностей

Серія GEO вражає своєю багатофункціональністю. Майданчик можна використовувати для ігор, спорту, а також у якості локації для паркуру. Тут кожному буде цікаво.

Сучасний дизайн

Майданчики GEO нагадують стильні артінсталяції. Настільки оригінально й незвично вони виглядають. Саме тому ці проєкти прекрасно доповнюють сучасну архітектуру, а іноді навіть є колоритною родзинкою місцевості.

Довговічність та міць

Усі майданчики HIP Park проєктуються з урахуванням активного використання на відкритому просторі. Однак серія GEO відрізняється особливою потужністю та розмахом. Здається, що ці масивні конструкції витримають колосальні навантаження. Втім, так воно і є.

Каталог серії GEO

Запитання чи ідеї?

З радістю вас проконсультуємо й допоможемо зробити кращий вибір.