Пересувні мотузкові парки – це рішення для тих, хто не хоче будувати фундаментальний парк з жорсткою прив’язкою до місцевості. Це швидкомонтовані металеві конструкції з дерева або металу, легкі, прості в установці, збірці і транспортуванні.

Такий атракціон може бути як компактним і легко перевозитися за допомогою невеликої вантажівки, так і високим, з кількома рівнями і великим набором завдань. Великі пересувні мотузкові парки складні у виготовленні і транспортуванні, але більш привабливі для відвідувачів, і відповідно комерційно вигідніші.

Місцезнаходження мотузкового парку

null

Пересувні тайпаркі моут бути встановлені на будь-якій рівній поверхності з твердим покриттям завдяки спеціально розробленому конструктиву.

Мобільні мотузкові парки можна монтувати як на відкритих майданчиках, в парках, скверах, заміських комплексах, готелях, так і в приміщеннях ТРЦ, дитячих розважальних центрах, спортивних комплексах.

Основні переваги пересувного мотузкового парку перед стаціонарним:

 • невеликі габаритні розміри
 • легкість транспортування
 • простота збірки
 • варіативність завдань

Мобільний мотузковий парк можна використовувати для проведення дитячого свята, тренінгів, тімбілдінга, днів народжень та інших виїзних заходів.

Такі атракціони вже функціонують у багатьох великих містах України: Києві, Дніпропетровську, Одесі, Харкові та ін.

Найбільшою популярністю користуються мотузкові парки, розташовані в місцях сімейного відпочинку, міських парках, парках атракціонів, скверах, торгових центрах, заміських комплексах, готелях або на туристичних маршрутах.

Мотузкові парки

Відвідувачі мотузкового парку

null

Проходити маршрут мотузкового парку можна як у групі, так і поодинці. Основними відвідувачами є сім’ї з дітьми, шкільні групи та студенти. Також в парках проводять тренінги бізнес групи.

Завдяки широкому колу потенційних клієнтів мотузковий парк – це цікавий та прибутковий бізнес з великим потенціалом до зростання.

Персонал мотузкового парку

null

Невеликий мобільний мотузковий парк на 8 завдань може обслуговувати 1 інструктор.

Зібрати такий пересувний мотузковий парк зможуть 2 людини за 2 – 4 години.

Проектування і установка пересувного мотузкового парку – відповідальний процес, що вимагає певних навичок і досвіду. Тому ми настійно рекомендуємо звертатися до професіоналів!

Якщо Ви хочете купити, дізнатися ціну або замовити прорахунок на мотузковий парк – звертайтеся в HIP Park!

Наша команда допоможе Вам:

 • підібрати модель мотузкового парку
 • вибрати завдання
 • надасть консультаційні послуги
 • зробить 3D модель
 • допоможе підібрати систему страховки для мотузкового парку

Купити мотузковий парк на опорах

null

Купити мотузковий парк на опорах набагато простіше ніж здається. На відміну від мотузкових парків на деревах, де існує жорстка прив’язка до місцевості, для парків на опорах немає необхідності в пошуку достатньої кількості зелених насаджень. Мотузковий парк на опорах – мобільний і захоплюючий атракціон, який можна використовувати для проведення дитячого свята, тренінгів, тімбілдінга, днів народжень та різних виїзних заходів. При необхідності атракціон можна демонтувати і перемістити в інше місце, або на замовлення зібрати в лічені дні. Такі атракціони вже функціонують у багатьох великих містах України: Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Львів та інші.

Ціна на мотузковий парк на штучних опорах залежить від протяжності, розміру, кількості перешкод та інших факторів, з якими Вас ознайомлять в компанії HIP Park. Якщо Ви хочете купити мотузковий парк на опорах, наші фахівці обов’язково запропонують Вам:

 • підібрати модель мотузкового парку з каталогу
 • вибрати відповідні перешкоди
 • розробити тематичний дизайн
 • розробити 3D модель при необхідності
 • підбір системи страховки і спорядження для мотузкового парку
 • консультаційні послуги

Якщо ви хочете купити мотузковий парк на опорах, пам’ятайте, що проектування і установка пересувного мотузкового парку – відповідальний процес, що вимагає певних навичок і досвіду. Від вибору правильного підрядника залежить безпека Ваших клієнтів. Саме тому ми настійно рекомендуємо звертатися до професіоналів HIP Park.