ІГРОВІ ДИТЯЧІ МАЙДАНЧИКИ КИЇВ

Ігрові дитячі майданчики Київ
Ігрові дитячі майданчики Київ

Дитячий садок А+, ЖК Tetris Hall

Проект благоустрою: Kotsiubastudio Фото: Андрій Авдиєнко

Ігрові дитячі майданчики Київ
Ігрові дитячі майданчики Київ

Гімназія А+, ЖК Комфорт Таун

Проект благоустрою: Archimatika

Ігрові дитячі майданчики Київ
Ігрові дитячі майданчики Київ
Ігрові дитячі майданчики Київ
Ігрові дитячі майданчики Київ

ЖК ФайнаТаун

Проект благоустрою: Archimatika

Ігрові дитячі майданчики Київ
Ігрові дитячі майданчики Київ
Ігрові дитячі майданчики Київ

ЖК Respublika

Проект благоустрою: Archimatika

Ігрові дитячі майданчики Київ
Ігрові дитячі майданчики Київ
Ігрові дитячі майданчики Київ
Ігрові дитячі майданчики Київ

Мотузковий парк, Фінляндія

Ігрові дитячі майданчики Київ
Ігрові дитячі майданчики Київ

НАШІ КЛІЕНТИ

Дитячий майданчик – це справжній ігровий комплекс для дітей будь-якого віку і статі. Кожен дорослий знає, що тільки завдяки іграм можна підвищити спритність, силу, кмітливість. Купити дитячі майданчики в Києві вважають за краще власники приватного сектора і співвласники багатоповерхових будинків. Адже тільки так, з мінімальною участю дорослих, можна навчити дітей взаємодіяти з навколишнім їм світом.

 

Гойдалки, гірки, пісочниці – купити в Києві дитячий ігровий комплекс можна для дітей будь-якої вікової категорії. І необов’язково орієнтуватися на малюків. У компанії HIP Park можна замовити невеликі скеледроми, павутинки, драбинки та інші ігрові перешкоди для підлітків. Вуличне обладнання буде цікаво навіть дорослим людям.

 

Замовити в Києві дитячі гойдалки: види, особливості

 

Гойдалки – це найулюбленіший атракціон діточок і дорослих. Плануючи установку ігрового комплексу, потрібно завжди враховувати популярність гойдалок. Професіонали рекомендують встановлювати кілька видів конструкцій для людей різного віку. Робиться це для того, щоб на атракціон не створювати чергу. Як правило, замовник вибирає такі варіанти:

 

  • Кілька гойдалок для самих маленьких. М’яке сидіння, широкий бортик ззаду і з боків, піднімається перегородка спереду.
  • Одномісні гойдалки для підлітків.
  • Двомісні атракціони для дорослих.

 

Вирішили замовити в Києві гойдалки для дитячого майданчика – подбайте про безпеку і довговічность. Пластик, дерево, метал, канати або ланцюги – матеріал не грає великої ролі. Головне тут – якість виготовлення. Віддавати перевагу краще компаніям, які спеціалізуються тільки на виробництві обладнання та атракціонів для дітей. Наприклад, HIP Park працює в дуже вузькому напрямку – виробництво дитячих майданчиків та елементів благоустрою. Та й за ціною у компанії дуже вигідні пропозиції.

 

Дитячі гірки – гармонійний розвиток дитини

 

Психологи запевняють, що допомогти в соціальному і емоційному становленні малюка допомагають гірки, встановлені на дитячих ігрових майданчиках. Подивіться на сусідні двори, де немає ігрових майданчиків. Самотньо стоїть гірка – головний атракціон для дітей. Причому, різного віку. Навіть підлітки, проходячи в гарному настрої повз гірки, не відмовляють собі в задоволенні прокотитися з вітерцем.

 

Всі гірки, які компанія HIP Park пропонує купити в Києві, повністю безпечні для дітей і дорослих. Виготовляються вони з якісних і безпечних матеріалів. І гарантовано прослужать кілька десятиліть. Тому, покупцеві залишається тільки вирішити питання з розмірами дитячого атракціону і конструкційними особливостями:

 

  • Пряма або хвиляста гірка зі звичайними або закритими сходами.
  • Закручений спіраллю тунель.
  • Гірки, суміщені з іншими атракціонами (об’єднані одними сходами).

 

Варіантів виготовлення гірок більше сотні. Це найкращий дитячий атракціон, який продається в Україні. Горки можна вибрати із запропонованого продавцем асортименту. Або виготовити конструкцію під замовлення – за кресленнями покупця.

 

Покриття громадських дитячих ігрових майданчиків

 

У минулі роки було прийнято засипати всю ігрову дитячу зону піском. Мінімальна ціна будівельного матеріалу була вигідна всім. Але на поточний момент, в Україні діє ряд вимог. Стосується він безпеки використання дитячих і спортивних майданчиків.

 

Покриття повинне витримувати будь-які механічні дії, які можуть завдати дітлахи. Що можуть робити діти? Правильно – бігати, стрибати, ходити, кидати іграшки. На додаток, покриття не повинно ковзати. Яким б взуття з гладкою підошвою не було на дитині. Тому вибір зупиняється на пружних і гнучких покриттях з полімерних матеріалів.

 

Тут важливо пам’ятати, що вся ігрова зона знаходиться під відкритим небом. Тому, треба купити покриття для дитячих майданчиків в Києві таке, що не вигорить на сонці. А ще, буде легко відмиватися або вичищатися від сміття і не підтримувати розвиток грибка або цвілі.

 

Замовити ігровий комплекс для дитячого майданчика в Києві

 

Дитячий ігровий комплекс – це цілий всесвіт для діточок різного віку, з усіх будинків по сусідству з майданчиком. Особливість будь-якого ігрового комплексу в тому, що він, як магніт, притягує діточок з усієї округи. Навіть з чужих дворів. Тому, на етапі проектування, потрібно враховувати вік, стать і кількість дітей, які будуть використовувати для розваг цей комплекс.

 

При виборі конструкції – приділяйте увагу деталям. Ті ж поперечини – на них можуть займатися 2 або 3 дитини одночасно. Міцність конструкцій – один з найважливіших критеріїв при проектуванні дитячого ігрового комплексу.

 

І звичайно ж, вся ця об’ємна споруда повинна викликати інтерес у дітей. Будувати такі дитячі комплекси в Києві, без участі дітей, не можна. Не знаєте, які атракціони вибрати або як вміститься в бюджет – подивіться на майданчики в інших районах Києва. У компанії HIP Park безліч готових робіт по всій території України. Просто треба замовити аналогічну конструкцію або створити унікальне дитяче містечко на свій розсуд.

 

Замовити вуличні тренажери в Києві

 

Малорухливий спосіб життя – це шлях до ранніх захворювань діточок і дорослих. Комп’ютери, смартфони, телевізор – все це веде до проблем з поставою і зором, до ожиріння і загальної втоми. Вуличні тренажери покликані допомогти в цьому питанні. Чим раніше діти почнуть захоплюватися спортом, тим менше шансів заробити якусь хронічну хворобу в дорослому житті.

 

Вуличні тренажери в Києві замовити легко. Не потрібно прив’язуватися до жодного об’єкту. Особливість тренажерів в тому, що вони не вимагають постійного сервісу і розраховані на тривалу експлуатацію. Двір будинку, гаражний кооператив, військове поселення, громадське місце. Маючи дозвіл на монтаж, можна ставити де-завгодно.

 

Великий асортимент конструкцій допоможе зробити вибір тренажера по функціональності та ціні. Для рук, ніг, спини, преса, грудного відділу або плечового суглоба. Спеціалізовані та універсальні вуличні тренажери купити в Києві не складе труднощів.