ІГРОВІ ДИТЯЧІ МАЙДАНЧИКИ ХАРКІВ

Ігрові дитячі майданчики Харків
Ігрові дитячі майданчики Харків

Дитячий садок А+, ЖК Tetris Hall

Проект благоустрою: Kotsiubastudio Фото: Андрій Авдиєнко

Ігрові дитячі майданчики Харків
Ігрові дитячі майданчики Харків

Гімназія А+, ЖК Комфорт Таун

Проект благоустрою: Archimatika

Ігрові дитячі майданчики Харків
Ігрові дитячі майданчики Харків
Ігрові дитячі майданчики Харків
Ігрові дитячі майданчики Харків

ЖК ФайнаТаун

Проект благоустрою: Archimatika

Ігрові дитячі майданчики Харків
Ігрові дитячі майданчики Харків
Ігрові дитячі майданчики Харків

ЖК Respublika

Проект благоустрою: Archimatika

Ігрові дитячі майданчики Харків
Ігрові дитячі майданчики Харків
Ігрові дитячі майданчики Харків
Ігрові дитячі майданчики Харків

Мотузковий парк, Фінляндія

Ігрові дитячі майданчики Харків
Ігрові дитячі майданчики Харків

НАШІ КЛІЕНТИ

Дитячий майданчик – це центр розваг для дівчат і хлопчиків різного віку. Для дітей – це ігровий світ. А для дорослих – пара годин відпочинку або час на рішення власних проблем. Спритність, сила, вміння знайти компроміс, кмітливість – де, як не на дитячому майданчику, отримати квиток в доросле життя. Купити дитячі майданчики в Харкові дуже просто. Сотні готових рішень або будівництво ігрового комплексу під замовлення – вибирати покупцеві.

 

Головне пам’ятати про те, що обмежень не існує. По крайній мірі, команда професіоналів компанії HIP Park не бачить причин відмовити в чомусь замовнику. Гірки, гойдалки, драбинки – це тільки старт. Виробник дитячих майданчиків та елементів благоустрою пропонує справжні центри розваг для дітлахів. Скеледроми, павутини, канатні дороги і підвісні містки. Придумуйте – все можна реалізувати в повному обсязі. Якість виготовлення бездоганна, а ціна – мінімальна в Україні.

 

Замовити в Харкові дитячі гойдалки

 

Гойдалки – це найпопулярніший в світі атракціон. Підходить він за віком малюкам, підліткам і дорослим. Це, напевно, єдиний атракціон, на який в звичайному дворі багатоповерхівки може вишикуватися черга. Вирішили купити гойдалки в Харкові для дитячого майданчика, для початку познайомтеся з фотографіями готових робіт. Ви будете в повному захваті, так як в класичному виконанні гойдалки давно не актуальні.

 

Для малюків ще можна замовити невелику конструкцію з захисними бортиками. А для дітей старшого віку і підлітків потрібно щось цікавіше. Відпочинок галасливою компанією вимагає відповідного підходу. І він є у компанії HIP Park.

 

Ганяючись за довговічністю і надійністю, не треба робити дитячий майданчик з металу, вивішуючи гойдалки на ланцюги. Це не безпечно. Пластик, дерево, канати – відмінні матеріали, які не поступляться в міцності і довговічності металу. Авжеж, в тому випадку, коли за справу беруться професіонали.

 

Дитячі гірки для становлення дитини в соціумі

 

Дитяча гірка у дворі – це справжній комунікаційний центр, який здатний розвивати дитину в соціальному і емоційному плані. Гірка для дітей – це свого роду перевірка на такі якості, як страх і лідерство. Практично у всіх дворах старих районів, де немає сучасних ігрових комплексів, присутня гірка. Причому, поверхня спуску має дзеркальний блиск в будь-який час року. Тобто, атракціон постійно користується попитом.

 

Вирішили замовити дитячий майданчик з гіркою в Харкові. Обов’язково уточніть деталі у виробника. Компанія HIP Park пропонує купити в Харкові дитячу гірку в таких варіаціях:

 

  • Класичне виконання. Гірка заданої висоти з відкритими, напівзакритими або закритими сходами. Спуск прямий, хвилястий або звивистий.
  • Гірка-тунель. Така ж, як в аквапарку. Сходи на вибір – як в класичному варіанті вище.
  • Дитяча гірка в комплекті з іншими атракціонами. Найчастіше, таке рішення вибирають при замовленні дитячого ігрового комплексу. Гірка – це частина квесту. Де дитина, пробираючись по лабіринтах і перешкодам, потрапляє на гірку. Або це фініш, або гірка – це черговий елемент квесту.

 

Покриття для громадської дитячої ігрової площадки

 

Пісок давно вже не актуальний. Хіба, що в дитячих пісочницях, які намагаються віддалити від загального ігрового майданчика. Основою для покриття служить частіше полімерний матеріал. До нього пред’являється ряд вимог, що стосується безпеки дітей і стійкості до різних погодних умов. Зокрема, основа повинна бути стійка до частих ударів (біг, стрибки) і ультрафіолету з опадами. На додаток, покриття не повинно бути слизьким і добре очищатися від сміття та бруду.

 

Вирішили замовити будівництво дитячого майданчика в Харкові – требо довірити вибір покриття виробнику HIP Park. Під певний вид конструкції буде підібраний унікальний склад покриття, який прослужить десятиліття.

 

Замовити дитячий ігровий комплекс в Харкові

 

Про ігровий комплекс у себе у дворі мріє кожна дитина. Адже це справжній всесвіт ігор, де можна розважатися з друзями, весело проводячи час. Дитячий ігровий комплекс – це магніт, який притягує до себе увагу всіх дітей з сусідніх будинків і, навіть районів. І цей момент треба завжди враховувати, якщо вирішили замовити ігровий комплекс в Харкові. Адже центр розваг парканом не захистити.

 

Дитячий комплекс підібрати складно. Але не впадайте у відчай. Компанія HIP Park рекомендує спочатку познайомитися з фотографіями готових робіт зі свого каталогу. Десятки конструкцій, встановлених по території України, дадуть уявлення, що ж можна отримати в результаті. Відразу ж відома і ціна – менеджер повідомить приблизну вартість комплексу по фотографії.

 

У виборі допоможе і екскурсія. Можна відвідати сусідній двір або район, щоб познайомитися з чужими ігровими комплексами. При замовленні не намагайтеся створити іграшку своєї мрії. Комплекс повинен бути цікавий дітям, а не дорослим. Навіть, якщо за зовнішнім виглядом, атракціони здаються небезпечними – віддайте перевагу виробнику. Компанія HIP Park зацікавлена ​​виготовити безпечну конструкцію. Дітям нічого не загрожує.

 

Замовити вуличні тренажери в Харкові

 

Здорове харчування, комп’ютер, телевізор, смартфон. Однозначно, все це несумісне, так як немає рухливості. Здоровий спосіб життя – це активність. І не обов’язково бігати в парку або ходити в спортзал. Досить купити вуличні спортивні тренажери. У Харкові, за вигідною ціною, виконати замовлення може компанія HIP Park. Нічого не треба вигадувати – є чудовий каталог, за яким можна вибрати найкраще рішення.

 

Спина, ноги, руки, плечі, прес, груди – є тренажери під будь-які групи м’язів. І навіть універсальні. Можна встановити один тренажер, або створити цілий спортивний комплекс. Конструкції не потребують сервісне обслуговування і прослужать дуже довго. А для монтажу не треба шукати спеціальний майданчик. Двір багатоповерхового будинку або дачний кооператив. Біля паркану, де припарковані автомобілі, або в невеликому скверику. Ніяких обмежень по створенню спортзалу на вулиці під відкритим небом.