ІГРОВІ ДИТЯЧІ МАЙДАНЧИКИ ДНІПРО

Ігрові дитячі майданчики Дніпро
Ігрові дитячі майданчики Дніпро

Дитячий садок А+, ЖК Tetris Hall

Проект благоустрою: Kotsiubastudio Фото: Андрій Авдиєнко

Ігрові дитячі майданчики Дніпро
Ігрові дитячі майданчики Дніпро

Гімназія А+, ЖК Комфорт Таун

Проект благоустрою: Archimatika

Ігрові дитячі майданчики Дніпро
Ігрові дитячі майданчики Дніпро
Ігрові дитячі майданчики Дніпро
Ігрові дитячі майданчики Дніпро

ЖК ФайнаТаун

Проект благоустрою: Archimatika

Ігрові дитячі майданчики Дніпро
Ігрові дитячі майданчики Дніпро
Ігрові дитячі майданчики Дніпро

ЖК Respublika

Проект благоустрою: Archimatika

Ігрові дитячі майданчики Дніпро
Ігрові дитячі майданчики Дніпро
Ігрові дитячі майданчики Дніпро
Ігрові дитячі майданчики Дніпро

Мотузковий парк, Фінляндія

Ігрові дитячі майданчики Дніпро
Ігрові дитячі майданчики Дніпро

НАШІ КЛІЕНТИ

Будь-яка дитина знає, що справжній дитячий майданчик – це цілий ігровий світ. Це величезний всесвіт, який захоплює в світ ігор діточок різного віку. Де, як не в іграх з однолітками, можна підвищити спритність, стати сильнішим і кмітливим. Купити дитячі майданчики в Дніпрі – це престиж для кожного двору. Хлопчикам і дівчаткам, малюкам і підліткам пропонують цілі ігрові комплекси для відпочинку та розваг.

 

Гірки, гойдалки, спортивні тренажери – замовити в Дніпрі дуже просто. Адже є чудова компанія HIP Park, яка виготовляє на замовлення конструкції будь-якої складності. Драбинки, павутинки, гойдалки, скеледроми, канатні дороги. Варіантів сотні. Ціна – найкраща в Україні. Якість – бездоганна. Придумайте щось зовсім нереальне – спантеличте дизайнерів і будівельників компанії HIP Park.

 

Замовити в Дніпрі дитячі гойдалки – легко

 

Найпростіший в світі атракціон – це гойдалки. І це найулюбленіший центр розваг для дітлахів різного віку. Починаючи з немовлят, закінчуючи дорослими людьми. Часом, у дворі, вибудовується навіть черга на гойдалки. Настільки атракціон популярний.

 

Бажаєте купити гойдалки для благоустрою дитячого майданчика в Дніпрі – треба замовити відразу кілька видів. Окремо для малюків, дітей та підлітків. Найменшим знадобиться широкий бортик для безпечного катання. А підліткам захочеться відпочити галасливою компанією.

 

І не треба перетворювати дитячу площадку в замок з металу, піклуючись про довговічність. Компанія HIP Park виготовляє гойдалки та інші конструкції з пластика і дерева. У виробництві використовує міцні канати, а не металеві ланцюги. Довговічність залежить завжди від якості виготовлення. І цю якість жителі Дніпра отримають з лишком. Як і мінімальну ціну в Україні. Адже виробництво дитячих майданчиків та елементів благоустрою – це базовий і єдиний напрямок, в якому працює команда HIP Park.

 

Дитячі гірки або як гармонійно розвинути дитини

 

Можна навіть не ходити до психолога щоб зрозуміти, що емоційне і соціальне становлення дитини нерозривно пов’язане з навколишнім світом. Будь-який дитячий атракціон – це шлях до становлення особистості. Та ж дитяча гірка виробляє у дитини лідерські якості та усуває страх перед незвіданим світом.

 

Подивіться на сусідні двори, де немає ігрових комплексів. Дитяча гірка у дворі багатоповерхового будинку – це свого роду атрибут. Який дістався у спадок від минулого покоління. Чиста, а іноді і дзеркальна поверхня з’їзду з гірки блищить в будь-яку погоду. Гірка – це такий атракціон, на якому можна кататися круглий рік.

 

При впорядкуванні дитячих майданчиків, гіркам потрібно приділяти більше часу. Це базовий атрибут. Компанія HIP Park пропонує купити в Дніпрі дитячі гірки в такому виконанні:

 

  • Стандартна. Яка стоїть самотньо. Висота обмовляється із замовником. Спуск прямий або звивистий. Сходи відкритого, напівзакритого або закритого типу.
  • Тунель, закручений в спіраль. Сходи – на вибір, як в стандартному варіанті.
  • Суміщена конструкція. Такі гірки – частина якогось іншого атракціону. Де дитина, пробираючись по перешкодах, виходить на фінішну пряму – дитячу гірку.

 

Покриття для громадських дитячих ігрових майданчиків

 

Пісок на дитячих майданчиках вже давно не використовується. Хіба, що в пісочницях для малюків. Але і ці конструкції намагаються виносити за межі ігрових комплексів. До дитячих майданчиків, на території України, пред’являється ряд вимог з безпеки.

 

Від покриття очікують стійкості до механічних впливів (стрибки, біг) і погодних умов (опади, ультрафіолет). Вимога безпеки – поверхня не повинна бути слизькою. Природно, покриття повинне бути міцним і стійким до вандалів. Найкраще замовити в Дніпрі покриття для ігрового майданчика з полімерів. Міцність, гнучкість, пружність, простота в чищенні або мийці. Нерідко, під певні атракціони, накриття виготовляється з дерева.

 

Замовити дитячий ігровий комплекс в Дніпрі

 

Ігровий комплекс – це мрія. Це справжній всесвіт, який поглинає в себе діточок різного віку з усіх сусідніх дворів. До речі, цей момент потрібно враховувати при проектуванні комплексу. Адже ніхто не стане відокремлювати своїх дітей від чужих. Вирішили замовити будівництво дитячого ігрового комплексу в Дніпрі – не обмежуйте вільний простір для діточок.

 

Комплекс – це складна конструкція, яка вимагає до себе більше уваги. Дивіться на найдрібніші деталі. Сходові прольоти повинні бути для підлітків і малюків. Поперечини витримувати двох-трьох дітей. Павутинки, скеледроми та інші конструкції потрібно робити так, щоб будь-яка дитина змогла ними безпечно скористатися.

 

Створюючи макет, дорослі люди занадто захоплюються конструкційними особливостями, забуваючи про дітей. Адже саме для діточок будується цей чудовий комплекс. Тому, крім зовнішньої привабливості, атракціон повинен бути цікавим. Не знаєте, який ігровий комплекс купити в Дніпрі, познайомтеся з фотографіями готових робіт компанії HIP Park. Можна відвідати навіть двір в сусідньому районі, де є дитячий розважальний комплекс. Так простіше зорієнтуватися у виборі. І приблизна ціна атракціонів буде відома.

 

Замовити вуличні тренажери в Дніпрі

 

Спорт – це здоровий спосіб життя. Смартфони, телевізор, комп’ютер – мала рухливість призводить до хронічної втоми і ряду захворювань. Це ожиріння, погіршення зору, проблема з поставою і так далі. Вирішити проблему в ранньому віці допоможуть вуличні тренажери. Купити в Дніпрі за найкращою ціною їх можна в компанії HIP Park. Особливість спортивних тренажерів в тому, що вони не потребують сервісного обслуговування і розраховані на тривалий термін служби.

 

Немає необхідності встановлювати тренажери на дитячих майданчиках. Це самостійна конструкція. У дворі багатоповерхового будинку або в приватному секторі. У дачному кооперативі або громадському місці. Варіантів багато. Замовити в Дніпрі спортивні тренажери можна будь-які – для рук, ніг, преса, спини, грудей. Є універсальні комбіновані рішення.