Серія обладнання Geo від HIP Park

Дитячий майданчик серії GEO
Дитячий майданчик серії GEO
Дитячий майданчик серії GEO
Дитячий майданчик серії GEO
Дитячий майданчик серії GEO

Проектування дитячих майданчиків серії GEO

Наші конструктори розробляють неповторний впізнаваний дизайн дитячого майданчика із застосуванням масивних металевих опор, армованого каната з нержавіючої сталі. Завдяки такому підходу в проектуванні, дитяче ігрове обладнання серії Geo гармонійно поєднується з усіма видами сучасної архітектури.

Дитячий майданчик серії GEO
Дитячий майданчик серії GEO
Дитячий майданчик серії GEO
Дитячий майданчик серії GEO
Дитячий майданчик серії GEO
Дитячий майданчик серії GEO
Дитячий майданчик серії GEO

Використання і застосування обладнання
для дитячих майданчиків серії GEO

Дитячий майданчик Geo можна використовувати як ігрове обладнання, так і спортивно-розважальне і паркур обладнання. Безліч перелазів, скатів, гірок, канатних сіток і турніків дозволять дитині в ігровій формі розвивати спритність і силу.

Дитячий майданчик серії GEO
Дитячий майданчик серії GEO
Дитячий майданчик серії GEO

Вибирай сучасний дизайн

 

Неповторний і впізнаваний дизайн обладнання для дитячих майданчиків GEO – це заслуга архітекторів компанії HIP Park. Масивні металеві опори, армовані канати і несучі конструкції з нержавіючої сталі виглядають просто приголомшливо.

 

Чи плануєте замовити дитячу площадку GEO за найкращою ціною – будьте впевнені, вона ідеально впишеться в будь-який ландшафт. І гармонійно буде поєднуватися з усіма видами сучасних архітектурних споруд. Хочете відмовитися від всіх стандартів і шаблонів – давайте створимо цей шедевр разом. Будьте обережні в своїх бажаннях – наші дизайнери та архітектори мріють прийняти подібний виклик.

 

Надійність конструкції і зовнішня привабливість – такий симбіоз під силу тільки професіоналам. Таким, як компанія HIP Park. Висока якість, справедлива ціна, офіційна гарантія та підтримка покупців. Обладнання для дитячих майданчиків GEO купити просто – телефонуйте за номерами, вказаними на нашому сайті.

 

Грай та розвивайся

 

Серія обладнання Geo від HIP Park – це багатофункціональна дитяча площадка, на якій діти самі вибирають сценарій для своєї гри. Канатні піраміди, мости, сітки і лази створюють поле для безлічі видів активності.

 

Дитячий майданчик серії Geo може бути використано як ігрове, так і як спортивно-розважальне, або паркур обладнання. Безліч перелазів, скатів, гірок, канатних сіток і турніків дозволять дитині в ігровій формі розвивати спритність і силу. Правильно підібраний дитячий майданчик може стати відмінним трампліном в майбутнє. Адже саме розвиваючі ігри дають старт захопленням і роблять з нас професіоналів в певній сфері діяльності.

 

Купити обладнання для дитячих майданчиків GEO в Україні можна в універсальному виконанні і під певний сценарій гри. Це здорово, коли замовник самостійно обирає модель, орієнтуючись на інтереси і вік дитини. Кількість учасників, стать, внесення різноманітності в уже відбудовану конструкцію – немає ніяких обмежень. По суті, дитячий майданчик GEO – це повноцінний конструктор. Потрібно тільки підібрати деталі і зібрати потрібну модель.

 

Розбирайся в деталях

 

Якість збірки і надійність рухомих елементів – це найголовніші критерії, на які завжди орієнтується замовник. Адже мова йде про повну безпеку діточок під час активних ігор. Обладнання для дитячих майданчиків GEO повністю відповідає світовим вимогам до якості і безпеки в процесі експлуатації. Ціна і якість готових конструкцій обов’язково сподобаються замовнику.

 

Вузли та кріплення ретельно опрацьовуються на етапі проектування і проходять тестування на знос. Елементи несучої конструкції мають неймовірний запас жорсткості. Адже діточок так важко переконати, що майданчик розрахований на певну кількість учасників. Архітектори компанії HIP Park прагнуть до максимальної надійності обладнання. І завжди пам’ятають про безпеку дітей під час гри на дитячому майданчику.