Серія обладнання Geo від HIP Park

Дитячий майданчик серії GEO
Дитячий майданчик серії GEO
Дитячий майданчик серії GEO
Дитячий майданчик серії GEO
Дитячий майданчик серії GEO

Проектування дитячих майданчиків серії GEO

Наші конструктори розробляють неповторний впізнаваний дизайн дитячого майданчика із застосуванням масивних металевих опор, армованого каната з нержавіючої сталі. Завдяки такому підходу в проектуванні, дитяче ігрове обладнання серії Geo гармонійно поєднується з усіма видами сучасної архітектури.

Дитячий майданчик серії GEO
Дитячий майданчик серії GEO
Дитячий майданчик серії GEO
Дитячий майданчик серії GEO
Дитячий майданчик серії GEO
Дитячий майданчик серії GEO
Дитячий майданчик серії GEO

Використання і застосування обладнання
для дитячих майданчиків серії GEO

Дитячий майданчик Geo можна використовувати як ігрове обладнання, так і спортивно-розважальне і паркур обладнання. Безліч перелазів, скатів, гірок, канатних сіток і турніків дозволять дитині в ігровій формі розвивати спритність і силу.

Дитячий майданчик серії GEO
Дитячий майданчик серії GEO
Дитячий майданчик серії GEO

Все обладнання для дитячих майданчиків серії Geo виготовлено якісно, тому не вимагатиме значних витрат часу, грошей на догляд та обслуговування. Звертаємо особливу увагу, що жоден елемент обладнання не має гострих кутів, неперевірених, незакріплених деталей, пошкоджених або бракованих комплектуючих, слизьких сходів або бетонно вміщуваних конструкцій.

Серія Geo: абсолютну відповідність високим вимогам

Кожен, хто замовляє обладнання для дитячих майданчиків в нашій компанії, може бути впевнений в тому, що незалежно від складності і масштабів конструкції, вона незмінно буде втілювати в собі усі найсуворіші вимоги щодо:

  • безпеки – проведення часу дітей в ігровій зоні супроводжується веселощами, азартом та інтересом, не затьмарених травмами, ранами;
  • надійності – обладнання з легкістю витримує значні навантаження, непогоду, оскільки має значний запас міцності;
  • багатофункціональності – ідеальне поєднання спорту і розваг, тому дітям буде завжди цікаво придумувати нові ігри і з задоволенням обігравати їх навколо інвентарю Geo;
  • індивідуальності – ми намагалися наповнити кожну конструкцію неповторним стилем, поєднуючи сталеві опори з міцними канатами, вигадуючи цікаві композиції;
  • адаптованості – діти різного віку знайдуть собі заняття за інтересами, оскільки обладнання підходить для ігор малюків і надасть необмежені можливості для підлітків;
  • екологічності – ніяких токсичних виділень, провокацій алергій, будь-якої іншої шкоди для здоров’я дитини та її батьків під час проведення дозвілля на дитячому майданчику Geo;
  • гнучкості – при бажанні, дитячий майданчик може легко розростатися та доповнюватися новими функціональними компонентами.

Репутація – одна з багатьох речей, яку неможливо купити, тільки заробити. Наша компанія працює не один рік, заробляючи і систематично підтверджуючи репутацію виробника, що піклується про свого споживача.

Тільки позитивні емоції

Завдяки багаторічному досвіду роботи і постійному професійному розвитку, ми готові запропонувати нашим замовникам неймовірні рішення облаштування дитячих ігрових зон. Залежно від площі, побажань та вікової категорії дітей, проектуємо і втілюємо в життя найсміливіші, оригінальні ідеї. Устаткування для дитячих майданчиків серії Geo стане тим необхідним поштовхом, який змусить дітей частіше виходити на вулицю, вчитися грати, спілкуватися наживо, отримувати море позитиву.

Невгамовна дитяча енергія зобов’язана знаходити вихід. Направити цей вулкан у вірному напрямку – головне завдання батьків. Двір, незалежно від того поруч з будинком він або біля школи, освітнього центру, повинен стати тим місцем, яке займає допитливий розум дитини і допоможе йому розвиватися фізично. Наша компанія готова стати посередником між бажанням упорядкувати прибудинкову територію і втіленням прагнення в реальність. Для того, щоб запустити цей процес, досить просто зв’язатися з нами за вказаними на сайті телефонами і почати конструктивний діалог.