ГРАЙ В РУСІ

Якісно і грамотно обладнана зона для дитячих ігор є невід’ємною частиною не тільки прибудинкової території, але і розважального парку, виховного, освітнього закладу. Дитячий майданчик стає місцем, де починається перше знайомство малюків з соціумом. Тут він знаходить друзів, вчиться ділитися і приймати чужу думку, складає правила ігор, тренує просторове і творче мислення.

Дитячий майданчик серії Ritmo
Дитячий майданчик серії Ritmo
Дитячий майданчик серії Ritmo

На дитячих майданчиках, особливо, якщо вони цікаві, яскраві та різноманітні завжди гуляє дуже багато дітей. Для того, щоб всім, незалежно від віку, було цікаво розважатися в ігровій зоні, необхідно подбати про її функціональному наповненні. Чим більше різних конструкцій буде розташовано на майданчику, тим більше простору для розвитку фантазії з’явиться у дітей.

Устаткування для дитячих майданчиків серії RITMO – унікальні за своєю конструкцією елементи, які ідеально підходять для облаштування багатофункціональної дитячого майданчика, незалежно від її розміру і вже наявних елементів. Якщо у дворі встановлено майданчик RITMO, батьки можуть бути впевнені, що діти завжди знайдуть собі корисне, цікаве заняття.

Дитячий майданчик серії Ritmo
Дитячий майданчик серії Ritmo

РАДІЙ НА ПОВНУ

Серія обладнання RITMO представлена виключно рухливими елементами. Пружинні гойдалки, каруселі, балансири. Каталог вмістив величезний вибір різних елементів в найрізноманітніших конструктивних варіантах. Продукція нашого виробництва спрямована не тільки на розвагу. Ми постаралися створити комплекс атракціонів, який разом з фізичним розвитком допоможе дитині з цікавістю пізнавати навколишній світ, постійно вчитися новому, розвивати просторове мислення, фантазію.

Дитячий майданчик серії Ritmo

Пружинні комплекси розраховані на дітей широкого вікового діапазону. У нас можна підібрати гойдалки для найменших і цікаві, складні і шалено веселі установки для дошкільного віку. Устаткування, спроектовано з урахуванням знань дитячої психології, тому майданчик, розбавлена нашими гойдалками і пружинними комплексами, стане справжнім творчим простором.

Сучасний світ поглинає дітей, захоплюючі в віртуальну реальність. Щоб відволікти дитину від планшета, смартфона, телевізора і ноутбука, необхідно мати в запасі гідну альтернативу. Фантастичний, різноманітний і при цьому стильний дитячий майданчик приверне увагу навіть самих примхливих і розбещених приверед. З нашими дитячими майданчиками RITMO Ваші діти отримають повноцінне обладнане місце для розваг і захоплюючих ігор.

Дитячий майданчик серії Ritmo

Дитячі комплекси створені для активного дитячого відпочинку. Саме тут дитина має можливість звільнитися від енергії, яка акумулювалася весь день всередині невгамовного непосиди. Разом з обладнанням RITMO діти отримують можливість крутитися, гойдатися, стрибати, пружинити, бовтатися, балансувати на повну котушку.

Будівництво дитячих майданчиків разом з нами – це вигідно, цікаво, швидко і зручно. Перевагами даного обладнання стали:

  • використання екологічно чистих матеріалів, без токсичних домішок і сумнівних компонентів у складі. Обладнання виготовляється з металу, дерева, високоякісного пластику. Кожна металева складова покрита антикорозійним покриттям, що збільшує експлуатаційний термін і дозволяє не втрачати охайний зовнішній вигляд. Дерево обробляється безпечними рідинами, які допомагають йому справлятися з негативним впливом зовнішнього середовища
  • наявність сертифікатів якості, а також повної відповідності обладнання вимогам, описаним в технічному регламенті «Про безпеку комплексу дитячих майданчиків»
  • ідеально гладкі поверхні, заокруглені краї, які не тільки виглядають естетично, але і забезпечують безпеку ігор
  • надійні кріплення не дозволять конструкції, незалежно від її складності і габаритів, розвалитися посеред захопленої гри. Всі кріплення щільно заховані, накриті захисними ковпаками, не виділяються на тлі загального образу атракціонів
  • ставка на якість, оскільки обладнання для дитячого майданчика не терпить економії. Завжди можна знайти дешевші варіанти, які вже через кілька місяців експлуатації посипляться, не витримавши навантаження. Вибір міцних матеріалів, багатоступінчастий контроль виробництва, тестування вимагає витрат. Якісний інвентар для ігрової зони не може коштувати копійки, але швидко окупиться позитивними емоціями, сміхом і розпаленими від бігу щоками задоволених карапузів
  • цікавий дизайн, адже стиль і смак грають не останню роль в обладнанні дитячого ігрового майданчика. Діти вчаться розуміти красу і гармонію, перш за все на прикладах навколишнього світу. Якщо майданчик буде рясніти безглуздими колірними сполуками, на ньому не захочуть перебувати ні діти, ні їхні батьки. Серія RITMO – це ідеально збалансовані за кольором ігрові конструкції, які допоможуть створити гармонійний ігровий комплекс на будь-який смак.
Дитячий майданчик серії Ritmo
Дитячий майданчик серії Ritmo
Дитячий майданчик серії Ritmo
Дитячий майданчик серії Ritmo

Серія RITMO представлена різними конструкціями, що представляє необмежений рамками і гранями простір для фантазії. Залежно від розміру майданчика, а також приблизного вікового діапазону маленьких гостей, ми допоможемо організувати будівництво дитячого майданчика, яке буде включати: захоплюючи пружинні установки, гойдалки, каруселі, гірки, канатні дороги, неймовірні лазалки і скакалки. Крім цього, не варто відмовлятися від можливості установки спортивного інвентарю та зони комфорту.

Кожен виріб має приємний дизайн, м’які, плавні лінії. Устаткування прослужить тривалий термін і при цьому не потребує багато уваги ні з боку технічного обслуговування ні з боку догляду. Виробляємо і проектуємо виключно якісне обладнання за прийнятними цінами. Надамо консультаційну допомогу, детально відповівши на всі питання, що цікавлять в процесі вибору комплектації дитячого майданчика питання. Готові роботи нашої фірми можна побачити в портфоліо, що допоможе швидко зрозуміти, що хочеться бачити у дворі і прийняти правильне рішення.