Надихаємо
дітей

Дитячі майданчики – перше місце в житті дитини, де вона вчиться пізнавати світ, розвивається фізично, емоційно, долучається до суспільства. Загнати дитину в вольєр і змусити грати в обмеженому просторі, в цілях безпеки і абсолютного контролю, – невірна стратегія виховання. Дитячі спеціалісти всього світу сходяться в одній думці: для дітей більше можливостей, вибору. Краще навчити їх вчитися на власних помилках, надати більше самостійності і свободи рішень.

Дитячі майданчики

«Квіти життя» будуть задоволені «клумбою», коли на ній, якщо і падати, то не боляче, існує ймовірність розумного ризику і цікаво грати в різні ігри. Крім цього, дитячі ігрові зони повинні стильно виглядати, виключаючи несмачний конфлікт колірної гами і підходити для різних вікових груп. Сконструювати ігровий плацдарм, який буде цікавим і розвиваючим, – досить непросте завдання. Дитина швидко вивчить всі лазівки, повеселитися на гойдалках і гірках, після чого настає нудьга і жага пізнавати нове.

Тому, дитячий майданчик повинен мати додатковий творчий потенціал. Використання ігрового інвентарю в різних варіаціях дозволить проявитися не тільки індивідуальності, але й провокує колективну діяльність, в результаті чого, діти навчаться взаємодіяти між собою, слухати і чути одного, шукати компроміси.

Дитячі майданчики
Дитячі майданчики
Дитячі майданчики

Гойдалки – популярніше не придумаєш

Не існує дитини, яка б не любила гойдалки. Цей вид ігрового атракціону приносить не тільки задоволення, але і сприятливо позначається на фізичному здоров’ї малюків: розвиває правильну поставу, вестибулярний апарат, рівномірно навантажує мускулатуру ніг і рук. 

Влаштовуючи дитячу площадку необхідно пам’ятати про те, що до гойдалок, як до найвеселіших і цікавих розваг, вишикується черга. Тому їх різноманітності приділяється особлива увага. На ринку наданий величезний вибір різних конструкцій, розбитий по інтересам і здібностям дітей різних вікових груп.

Для найменших призначені гойдалки-колиски, які обладнані перекладинами спереду і ззаду, підлокітниками і ременями безпеки. Для дітей більшого віку вже можна заглядати на більш вільні моделі. Вони набагато вище і можуть бути розраховані на двох дітей, а то і відразу на п’ятьох.

Перш ніж купити гойдалку на дитячий майданчик, рекомендується уважно поставитися до вивчення конструкції. Вибір повинен лягти на надійні, міцні варіанти, які хоч і коштують дорожче, але зате гарантовано забезпечать безпеку дітей. Економити на гойдалках – погана ідея. Мотузкові конструкції відходять в минуле. Сучасні виробники замінюють їх на ланцюги, зварні сталеві прути. Подібне рішення покликане мінімізувати ризик падіння унаслідок обриву стропи.

Що стосується матеріалу сидіння варто відзначити, що дерево завжди було і залишається найбільш екологічно чистим матеріалом, але при цьому воно не відрізняється довговічністю. Особливо, коли мова йде про вуличні гойдалках. Постійна волога, перепади температур і ультрафіолет руйнують дерев’яну основу за два роки максимум. Краще зупинити вибір на тандемі металу і пластику. Подібний варіант однозначно прослужить багато років, забезпечуючи простоту догляду, гігієнічність і пристойний зовнішній вигляд.

Дитячі майданчики

Вибір гірки

Неможливо уявити дитячий майданчик без гірки. Цей атракціон по праву вважається одним з найвеселіших для проведення активних ігор. Сучасні гірки відрізняються безпекою, виготовляються з міцних і екологічних матеріалів. Найчастіше основою стає метал, скловолокно, пластик або інший композит. Крім цього, дерев’яні конструкції також заслуговують на увагу, оскільки характеризуються міцністю, відносним акустичним комфортом і приємним зовнішнім виглядом.

З приводу варіантів виконання потрібно відзначити, що замовити можна гірки різного розміру, кольору, форми, з однією або кількома сходами різної конфігурації. Кут нахилу, в залежності від віку, на який розрахована гірка, може варіюватися від пологого, до крутого, практично екстремального спуску. Для підвищення безпеки, що викликають сумніви місця обладнуються спеціальними бортиками. Крім класики, асортимент представлений гірками у вигляді спіралей, тунелів, хвиль. 

Дитячі майданчики
Дитячі майданчики
Дитячі майданчики
Дитячі майданчики
Дитячі майданчики

Різноманітність на дитячому майданчику

Для того, щоб дитячий майданчик викликав інтерес і став постійним подразником дитячої фантазії, рекомендується внести в нього якомога більше різноманітності, з урахуванням всіх вікових груп:

  • ігрові комплекси  – яскраві, конструктивно різноманітні, вони здатні привернути увагу дітвори з усієї округи . Головне уважно поставитися до вибору комплексу за критерієм безпеки, адже кожна перекладина, сходи, канат повинні з легкістю витримувати значні навантаження
  • спортивні тренажери  – здатні відвернути дітей будь-якого віку від планшетів і смартфонів. Фізична активність на свіжому повітрі сприяє не тільки фізичному розвитку, а й підвищує ступінь організації, відповідальності підростаючого покоління
  • пісочниці – для малюків і дітей старшого віку. Важливо, щоб пісочниця була обладнана кришкою, якої варто накривати пісок на ніч, зберігаючи його чистоту і сухість 
  • будиночки  – від класичних з похилим дахом до неймовірних карет і лицарських замків. Для рольових ігор локацію краще і ефектніше придумати складно.

Покриття дитячого майданчика, ціна на яке різниться в залежності від матеріалу, також вимагає уваги. Головними вимогами до покриття стануть: антиковзаюча поверхня, здатність витримувати значні механічні навантаження, протистояння ультрафіолету, вологи, простота догляду, а також гіпоалергенність. Одним з найоптимальніших варіантів вважається гумова плитка. Але на вибір проектувальників дитячих майданчиків представлені також такі види покриттів, як гумовий асфальт або рулонне гумове покриття.

Важливо звертати увагу на склад, оскільки в окремих випадках в нього може входити гумова крихта з перероблених автомобільних покришок. Такий варіант категорично не підходить для облаштування дитячого майданчика, оскільки відрізняється характерним різким запахом, що може стати причиною поганого самопочуття дитини.

Цінимо якість

Коли мова йде про якість, в HIP Park немає місця компромісам. Ми кожен день працюємо над підвищенням якості продукції, що випускається, вибираємо кращі матеріали, контролюємо постачальників і підрядників. Вирішили замовити і купити дитячий майданчик від HIP Park, ви напевне отримаєте якісне, надійне і довговічне рішення. Передбачені навіть офіційна гарантія та сервісне обслуговування.

Виділяємося

Дитячі майданчики HIP Park мають впізнаваний унікальний дизайн. Замовляючи наше ігрове обладнання, ви отримуєте не тільки якісний ігровий майданчик, а й виділяєте ваш проект серед інших. Не обмежуйтеся конструкційними особливостями, пам’ятайте про зовнішню обробку. Можна вибрати цікавий відтінок кольору або взагалі замовити художнє оформлення дитячого ігрового майданчика в якомусь стилі. Ціна проекту сильно не зміниться, а от зовнішній вигляд доставить радощів дітворі.

Выделяться легко с HIP Park!