Дайте волю уяві

Дитячий ігровий майданчик – це місце для фантазій і захоплюючих пригод. Тут діти занурюються в світ гри, сценарій якої придумали самі. Тому, при проектуванні ігрових майданчиків, важливо дати волю своїй уяві і самому стати трохи дитиною. У HIP Park ми створили особливе середовище для наших архітекторів, щоб максимально точно вгадати бажання дітей. Тут місце для найнесподіваніших ідей і рішень. А головне – ми точно втілимо ідеї в реальність. Саме так створюються кращі дитячі майданчики!

Виділяйтеся

Додайте індивідуальності громадському простору і виділіть його унікальною ігровою та безпечною пам’яткою. Залучайте і розважайте відвідувачів, створюючи жваве місце зустрічей для всіх поколінь. Дитячі майданчики від HIP Park допоможуть створити вау-ефект не тільки для дітей, а й для батьків. Ми поділимося з вами нашими кращими ідеями, допоможемо спроектувати унікальну ігровий майданчик відповідно до ваших побажань.

Послуги проектування
Послуги проектування
Послуги проектування

Від ідеї до реалізації

Наші архітектори, інженери, команда виробництва і монтажники допоможуть вам створити унікальну ігровий майданчик і пройти всі етапи від ідеї до реалізації.

Послуги проектуванняПослуги проектування

Проектування індивідуального дитячого майданчика проходить в 3 етапи:

1 ЕТАП

Збір даних, підготовка технічного завдання на проектування

Що відбувається: бесіда з замовником, виявлення потреб, обговорення бюджету, збір даних про призначення дитячого майданчика.

Послуги проектуванняПослуги проектування
Послуги проектуванняПослуги проектування

2 ЕТАП

Планування, ескізна опрацювання індивідуального обладнання

Що відбувається: підготовка можливих планів ігрового майданчика, ескізна опрацювання в 3D, приведення ескізних рішень до виробничих можливостей, бюджетування на підставі ескізу

3 ЕТАП

Дизайн-проект і проектна документація

Що відбувається: деталізація ескізного проекту, інженерні розрахунки, специфікація основних матеріалів, розробка РД, точний бюджет

Послуги проектуванняПослуги проектування
Послуги проектування

Вартість індивідуального проектування

Вартість послуг з проектування дитячого ігрового майданчика завжди розраховується індивідуально після складання технічного завдання на проектування.

Права на виробництво дитячого ігрового обладнання, елементів благоустрою та інших об’єктів, створених в результаті індивідуального проектування, залишається виключно у HIP Park. Так само результати робіт можуть бути частково або повністю використана в інших проектах на розсуд правовласника.

Послуги проектування
Послуги проектування
Послуги проектування