ПРОИЗВОДСТВО
ДЕТСКИХ ПЛОЩАДОК

И ЭЛЕМЕНТОВ
БЛАГОУСТРОЙСТВА

Главная
Главная

Детский сад А+, ЖК Tetris Hall

Проект благоустройства: Kotsiubastudio
Фото: Андрей Авдиенко

Главная
Главная

Гимназия А+,
ЖК Комфорт Таун

Проект благоустройства: Archimatika

Главная
Главная
Главная
Главная

ЖК ФайнаТаун

Проект благоустройства: Archimatika

Главная
Главная
Главная

ЖК Respublika

Проект благоустройства: Archimatika

Главная
Главная
Главная
Главная

Веревочный парк,
Финляндия

Главная
Главная

НАШІ КЛІЕНТИ

Створити умови для комфортного та веселого дозвілля дітей – справжнє мистецтво. Але з якісними та надійними помічниками це завдання не викличе надмірних труднощів. Щоб простір для забавок малюків був безпечним і надійним, HIP Park розробив спеціальний алгоритм, за яким виготовляються всі дитячі майданчики, щоб мати максимальну впевненість у стовідсотковій якості кінцевої продукції. Наші спеціалісти мають величезний досвід у розробці, наприклад, спортивних комплексів, здатних виконувати багато різноманітних функцій, а також у проектуванні архітектурних елементів найнесподіваніших спрямувань. Фантазія та технічні навички працівників компанії дозволять втілити в життя будь-які забаганки, включно з:

 

 • нестандартними лабіринтами, пройти які можна за допомогою винахідливості та спостережливості;
 • гірками для дітей, які надовго їх захоплять;
 • цілими ігровими комплексами, в яких потрібно виконувати певні ролі та обов’язки;
 • альтанками, присвячені певній тематиці;
 • подвір’ями з піску;
 • гойдалками-балансирами, покликаними розвивати дитячу координацію;
 • навісами, які захищають від пекучих сонячних променів;
 • будиночками, що розвивають;
 • гойдалками з пружиною;
 • класичними гойдалками;
 • різноманітними каруселями.

 

HIP Park співпрацює лише з перевіреними постачальниками сировини, тож несе відповідальність за якість. Роки перебування на ринку фіксують зростання уваги клієнтів та їхнє бажання купити продукцію, ціна на яку є найбільш вигідною та виправданою.  

 

Все, що потрібно для повноцінного розвитку малюка

 

Щоб дитина розвивалася відповідно до її віку, треба наповнити простір речами, які будуть їй в цьому допомагати. На ресурсі HIP Park можна замовити різноманітні спортивні та гральні елементи. Проте варто звернути увагу на вікові обмеження, що можуть діяти на тих чи інших виробах. Тож для захисту дитини слід ретельно добирати товари й контролювати коректність їх експлуатації. Звісно, наші спеціалісти також здійснюють перевірку безпечності предметів на кожному етапі виробництва. Що стосується асортименту, то він представлений:

 

 • стінками, створеними за шведськими зразками;
 • турніками різної висоти;
 • атлетичними трапеціями, на яких зручно виконувати вправи будь-якої складності;
 • брусами для аеробних занять;
 • тренажерами, призначеними для використання у вуличних умовах;
 • щитами для відпрацьовування баскетбольних прийомів;
 • стійками для гри у волейбол;
 • воротами;
 • кріслами для суддів.

 

Всі позиції, доступні для того, щоб купити, мають високу якість, виготовлені з екологічно чистої та безпечної сировини, яка не становить загрози для дитячого здоров’я. Серед використаних матеріалів превалюють суцільні металеві профілі, дерев’яні плити та міцні полімери. Підтверджують надійність та гарні властивості предметів спеціальні документи, видані після всіх необхідних тестувань.

Приваблива ціна формується завдяки поставкам матеріалів всередині країни. Співпраця з місцевими виробниками дозволяє зберігати ресурси, економити фінанси та час. Через те, що не потрібно оплачувати достатньо довгу та дорогу доставку з-за кордону, собівартість продукції значно знижується, що не може не привабити покупця. 

Наші пропозиції дозволяють додатково обладнати дитячі майданчики комплексами для занять воркаутом, хокеєм, катання на роликах та скейтбордах. А за допомогою певних виробів легко змонтувати спортивне покриття або облаштувати вуличні військові майданчики. 

Слід зауважити, що всі розробки відповідають загальноприйнятим стандартам та мають відповідні заключення спеціалізованих перевірок. Всі необхідні документи оформлені та завірені належним чином. 

 

Крім суцільних комплексів замовити можна й окремі складові, наприклад:

 

 • елементи архітектурних споруд (огорожі, арки, лавки для парку);
 • конструкція для зручного лазіння;
 • гірки з канатів;
 • ігрові сітки.

 

Принципи, які є запорукою безпечного дитячого дозвілля

 

Спеціалісти HIP Park рекомендують підходити максимально уважно до питання облаштування майданчиків для дітей. Проте можна вибрати вже існуючі варіанти, якість та надійність яких була неодноразово перевірена на практиці. Такі комплекси враховують всі можливі побажання та особливості, якими мають бути наповнені дитячі майданчики. Наші розробники також з радістю попрацюють з індивідуальним макетом, додаючи свої правки та вносячи важливі зауваження. Така комплексна робота дозволить створити ідеальний майданчик, на якому будь-яка дитина почуватиметься супергероєм з надзвичайними можливостями. 

 

Замовити спортивні та ігрові комплекси або їх окремі частини можна у будь-яку точку країни. Доставка буде здійснена в найкоротші терміни, щоб можна було насолоджуватися гірками та лабіринтами вже за лічені дні. 

 

Щоб зробити шопінг у HIP Park більш зручним та приємним, постійні клієнти, а також ті, хто завітав до нас вперше, мають змогу купити товари за спеціальними пропозиціями, деталі яких можна уточнити у менеджерів.

 

Впевнені, що продукція, придбана у нас, принесе вам надзвичайно багато радості та масу приємних вражень. А достатньо довгий термін експлуатації наповнить дитинство малечі активністю, веселощами, прищепить любов до спорту. Обрати найкращий варіант дозволить зручний каталог, а за допомогою різних фільтрів можна швидко і легко відсортувати товар. Таким чином можна облаштувати як вуличний майданчик, так і залу приміщення – розмаїття конструкторських ідей це дозволяє. 

 

Доволі помірна ціна ігрових та спортивних комплексів дозволяє фінансово долучитися до розвитку здорової дитини, її адаптації у колективі, до вирішення та подолання можливих страхів. До того ж таке облаштоване та контрольоване дитяче дозвілля дає можливість дорослим приділити час собі та не турбуватися зайвий раз про безпеку дитини, адже про це вже подбали наші розробники, проектуючи, а потім виготовляючи надійне обладнання для ігор та занять спортом.