Навісна переправа, тролей або zipline – це швидкісний метод спуску на ролику по натягнутому під нахилом тросу. Такий спосіб переправи через каньйони, річки, льодовики та інші перешкоди використовують спелеологи та туристи. Для тролея використовується спеціальна страховка і блок-ролик, за допомогою якого відбувається швидкісне ковзання по натягнутому металевому тросі.

В комерційних цілях тролей використовується у сфері розваг та атракціонному бізнесі, встановлюються в спортивних і розважальних центрах.

Короткий тролей можна встановити навіть на задньому дворі будинку, на дитячому майданчику, в розважальному центрі. Невеликі тролеї часто входять в комплектацію мотузкового парку.

Однак, зовсім інша справа, коли натягнуті над високими урвищами тролеї, досягають декількох сотень метрів, а швидкість спуску сягає 50 км / год. Подібна переправа вимагає детального інженерного розрахунка і спеціалізованого устаткування: спеціалізований трос, ролики, система гальмування тощо.

Місцезнаходження тролея

null

На сьогоднішній день тролеї функціонують на багатьох гірськолижних курортах, в парках атракціонів, на кращих оглядових майданчиках. Саме розташування тролея багато в чому визначає комерційний успіх атракціону.

Варто виділити основні риси, що притаманні успішному троелю:

  • розташування
  • довжина спуску
  • висота над землею
  • оглядовість під час спуску

Поєднання хоча б двох чинників значно підвищує популярність і привабливість троллея.

Атракціон тролів функціонує в багатьох містах світу і України: Києві, Дніпропетровську, Одесі, Харкові, Львові та ін.

Будівництво тролеїв, будівництво zipline – відповідальний процес, що вимагає певних навичок і досвіду.

Тому ми настійно рекомендуємо звертатися до професіоналів!

Якщо Ви бажаєте купити, замовити проектування, розрахувати ціну або встановити тролей, звертайтеся в HIP Park !

Наша команда допоможе Вам:

  • вибрати правильне місце для тролея
  • скласти проект троллея
  • надасть консультаційні послуги
  • розробить 3D модель
  • підбере систему страховки і гальмування для тролея
Тролеї

Відвідувачі тролея

null

Тролей – це розвага для відвідувачів будь-якого віку, що не вимагає наявності спеціальних навичок і хорошої фізичної підготовки. Спуститися на тролеї може як дитина, так і дорослий, а можливість спуску тандемом залишає незабутні враження від відвідування атракціону.

Персонал тролея

null

В залежності від комплектації та розмірів, тролей може обслуговувати від 2 осіб. Після монтажу співробітники компанії HIP Park нададуть детальну консультацію з експлуатації троллея і проведуть вступний інструктаж для персоналу.