Мотузковий парк на опорах серії Arco, Бердянськ

 

Мотузковий парк на опорах серії Arco, Бердянськ

 

Тематичний і дуже атмосферний атракціон – мотузковий парк на штучних опорах серії Arco. Виготовлений для приватного замовника. Встановлений в м. Бердянськ в 2017р.

Парк встановлений в мальовничому місці на узбережжі Азовського моря курортного міста. Парк повністю розташовується на штучних опорах, що створило необхідність забезпечити максимальний захист всіх дерев’яних і металевих виробів в умовах агресивного зовнішнього середовища. Від негативного впливу солоного повітря, ультрафіолетових променів і вітру все елементи конструкції парку захищені спеціальними засобами професійного захисту, що забезпечують довговічність експлуатації мотузкового парку. Парк успішно працює навіть у найспекотніші дні завдяки сонцезахисному обладнанню, встановленому на опорах.

Мотузковий парк на опорах серії Arco, Бердянськ

Безпека на усіх рівнях забезпечується безперервною страховкою від старту до фінішу.

Мотузковий парк складається з двох рівнів різної складності: нижній підійде для зовсім маленьких відвідувачів, верхній – для дітей старшого віку і дорослих. Безпека на усіх рівнях забезпечується безперервною страховкою від старту до фінішу. Безперервна страховка в подібних парках – це не тільки безпечно, але і дуже зручно, адже ніщо не відволікає відвідувача від подолання мотузкових перешкод.

Додатково встановлена ​​система обліку кількості відвідувачів, що дозволяє в онлайн режимі стежити за інтенсивністю використання парку.

Мотузковий парк на опорах серії Arco, Бердянськ