Атракціон мотузковий парк на штучних опорах. Виготовлений для приватного замовника.

Мотузковий парк на опорах - Кривий Ріг

 

Встановлений в Кривому Розі, у парку відпочинку на Кварталі 44 в 2016р.

Під час проектування парку основним завданням було охайне і гармонійне розміщення мотузкового парку серед натуральних дерев в парковій зоні. Завдяки особливому підходу вдалося створити окрему зону відпочинку. Навколо мотузкового парку прокладені доріжки, встановлені огорожі.

Мотузковий парк на опорах - Кривий Ріг

Парк складається з двох рівнів і 4 маршрутів різної складності. На першому рівні розташований один маршрут невеликої складності з гратчастою страховкою і гіркою в кінці. Даний маршрут мотузкового парку розрахований на дітей віком від 3 до 7 років. Другий маршрут на першому рівні оснащений системою безперервної страховки, і розрахований на дітей і підлітків.

На другому рівні парку розташовано ще два маршрути. Один завершується тролеєм (тарзанкою), другий – завданнями-слайдерами у вигляді велосипеда і лиж.

Мотузковий парк має безперервну систему страховки, що забезпечує максимальну безпеку його проходження. Складається з двох рівнів різної складності.

Додатково на мотузковий парк встановлена ​​скелелазна стіна з двома маршрутами. На тильній стороні стіни за бажанням замовника виконаний декоративний малюнок.

Мотузковий парк на опорах - Кривий Ріг