Захоплюючий мотузковий парк на деревах і найдовший тролей у Фінляндії.

 

Мотузковий парк, Фінляндія

 

Виготовлений за індивідуальним замовленням для компанії Skononsafarit з урахуванням особливостей навколишнього ландшафту. Парк розташовується в лісовій зоні з великою кількістю дерев. Встановлений в окрузі Jamimaat, Фінляндія в 2017р.

Мотузковий парк, Фінляндія

Мотузковий парк складається з 5 маршрутів і 65 захоплюючих завдань.

Кожен маршрут має свою тематику і відрізняється за рівнем складності від інших маршрутів мотузкового парку. Величезна різноманітність можливих варіантів проходження робить цей парк особливо популярним серед відвідувачів, адже кожен раз можна долати нову перешкоду.

Мотузкові завдання дуже різноманітні, і для проходження вимагають концентрації таких якостей як спритність, сила, уважність та інші.

 

Також на території мотузкового парку встановлено найдовший в Фінляндії тролей, довжиною 420м. Тролей має 2 лінії для спуску і 1 лінію для повернення спорядження. Тролей є одним з найулюбленіших атракціонів серед відвідувачів парку.

У мотузковому парку використана система страховки від німецької компанії Edelrid – одного з лідерів у виробництві спорядження для страховки від падіння з висоти.

Мотузковий парк, Фінляндія