Мотузковий парк Ellivuori, Фінляндія

 

Мотузковий парк Ellivuori, Фінляндія

 

Захоплюючий мотузковий комплекс, встановлений в 2016 році в одному з наймальовничіших місць округу Ellivuori, Фінляндія.

Мотузковий парк складається і 4 маршрутів і 56 завдань різної складності. Частина завдань розмістилася на деревах, частина – на штучних опорах. Використання штучних опор в умовах відсутності необхідної кількості дерев дозволило максимально реалізувати ідеї замовника і зберегти естетичний, натуральний вигляд парку.

Мотузковий парк Ellivuori, Фінляндія

Мотузковий парк Ellivuori, Фінляндія

Так само на території готелю встановлена ​​модифікація дитячого майданчика серії Teras від HIP Park. Дитячий майданчик включає в себе елементи мотузкового парку: підвісні мости, переправи, сіткові тунелі і лази, мотузкові та тросові лабіринти та ін. Дитячий майданчик Teras дозволяє пройти завдання мотузкового парку навіть найменшим відвідувачам парку без використання страхувального обладнання. Готель Ellivuori розташований в мальовничому місці на березі озера, тому було прийнято рішення розмістити 150 метровий тролів прямо над затокою озера.Такое рішення гармонійно вписується в навколишній ландшафт, завдяки чому відвідувачі парку розваг можуть не тільки отримувати задоволення від подолання мотузкових перешкод, але і насолоджуватися навколишніми пейзажами.

У мотузковому парку використана система страховки від німецької компанії Edelrid – одного з провідних виробників спорядження для страховки від падіння з висоти.

Мотузковий парк Ellivuori, Фінляндія