Захоплюючий мотузковий лабіринт під відкритим небом, розроблений за індивідуальним дизайном для компанії Карлсон Парк. Атракціон встановлений в ТРЦ Sky Mall, г. Киев в 2017р.

Дитячий лабіринт представляє собою металоконструкцію, розділену на три секції: трирівневий лабіринт, сітковий тунель, смугу перешкод ніндзя парк. Кожна секція унікальна по-своєму, і містить певний набір мотузкових перешкод, який буде залюбки пройдений маленькими відвідувачами.

Лабіринт - Київ

У першій секції встановлені огорожі з лази, мотузкові лабіринти, гірки і скеледроми. З першої секції є 2 виходи. Один веде до мотузкового тунелю, пройти який – це справжній виклик і перевірка своїх сил і спритності. Другий вихід веде на смугу перешкод. Тут відвідувачі можуть відчути себе справжніми ніндзя, долаючи рукоходи, балансуючи на підвісних майданчиках, містках та інших перешкодах. Відвідувачі можуть самостійно вибирати, яка перешкода підкореться наступною.

Цікаві і різноманітні завдання, незвичайний і притягуючий погляд дизайн лабіринту не залишиться без уваги не тільки дітей, а й їхніх батьків. Сотні відвідувачів торгово-розважального центру змогли гідно оцінити дитячий ігровий лабіринт від компанії HIP Park.

Лабіринт - Київ