Лабіринт, Харків

 

Лабіринт, Харків

 

Яскравий і незвичайний дитячий ігровий лабіринт, розроблений за індивідуальним дизайном для компанії Чудо Парк. Атракціон встановлений в ТРЦ Дафі, г. Харьков в 2016р.

Лабіринт, Харків

Дитячий лабіринт стилізований під фабрику.

Дитячий лабіринт стилізований під фабрику. Особливу атмосферу створюють декоративні елементи у вигляді гайок, шестерень, конвеєрних стрічок та інших атрибутів справжнього заводу. Трохи фантазії, і маленькі відвідувачі з легкістю можуть відчути себе всередині величезного механізму. Яскравий і барвистий дизайн не залишить байдужим жодну дитину, а безліч різноманітних перешкод зацікавлять дітей різного віку.

Лабіринт складається з двох рівнів, кожен з яких унікальний по-своєму. На першому рівні розмістилися смуга перешкод, дитячий тролей, кілька гірок і вхід до вежі. Другий поверх атракціону складається з декількох секцій: сухий басейн, лабіринт, мотузковий лаз, підвісні мости, сітковий лабіринт, перехід на вежу. Такий набір мотузкових та інших перешкод дозволяє розвивати у дітей не тільки такі фізичні якості як спритність, витривалість, координацію, а й логічне мислення.

Лабіринт, Харків