Незвичайний і яскравий дитячий майданчик для Kadorr kids. Спроектований і виготовлений за індивідуальним замовленням для будівельної компанії Kadorr.

 

Дитячий майданчик Kadorr - Одеса

 

Дитячий майданчик встановлена ​​в ТРЦ KadorrMall, г. Одесса в 2016р і успішно функціонує по сьогоднішній день.

Дитячий майданчик Kadorr - Одеса

Дитячий майданчик розділений на три ігрові зони.

Підвісні мости з перешкодами, смуга перешкод та дитячий скалодром. Опори для майданчика стилізовані під стовбури натуральних дерев, що створює гармонійну і затишну зону відпочинку для дітей. За запитом клієнта для елементів майданчика використана натуральна деревина, оброблена екологічно безпечной пропиткою. Далі дерево пройшло природну сушку в приміщенні, ща надало йому максимально натурального вигляду, який створює атмосферу природного парку. Майданчик користується великою популярністю серед дітей, тому на майданчику часто проводяться конкурси та анімаційні програми. Мости з гратчастою страховкою обладнані таким чином, що навіть найменші відвідувачі парку Kadorr kids можуть з легкістю долати підвісні перешкоди і отримати величезне задоволення.

Дитячий скалодром невисокий і безпечний, встановлений на висоті до 3м. Яскраві зручні зачіпки дуже подобаються дітям. В якості захисту від травм при падінні використовуються м’які мати і подушки, на які діти можуть зістрибувати, не боячись отримати пошкодження. Так само зона з подушками може використовуватися в якості зони відпочинку.

Дитячий майданчик Kadorr - Одеса