Що таке Ніндзя-парк і чому цей атракціон набирає все більшої популярності по всьому світу? Ніндзя-парк – це абсолютно новий і незвичний формат серед величезного розмаїття звичних мотузкових парків та дитячих майданчиків. Ідеально підходить для активного відпочинку не тільки дітей, а й дорослих без вікових обмежень, адже для проходження ніндзя-парку має значення лише рівень фізичної підготовки відвідувачів.

Цей вид атракціону досить відомий за кордоном, і зовсім недавно почав набирати популярність і в нашій країні.

 

Ніндзя-парк являє собою модульну металеву конструкцію з набором елементів різної складності. Конструкція ніндзя-парку може мати абсолютно будь-яку форму або протяжність, що обладнана спеціальною системою кріплень, яка дозволяє створити певний набір перешкод в залежності від параметрів приміщення, цільової аудиторії і поставлених завдань. Зазвичай використовуються підвісні, натяжні і підлогові перешкоди такі як: сітки, поперечини, кільця, різні рукоходи, канати, помости та багато іншого. По периметру ніндзя-парк має високий подіум, для захисту під час падінь на підлозі використовуються пом’якшувальні мати або поролонові ями, а всі тверді елементи затягнуті чохлами або спеціальними захисними матами.

Особливості розміщення

null

Універсальність конструкції дозволяє використовувати ніндзя-парк як спортивний тренажер, обладнання для фітнес центру, атракціон, дитячий майданчик, обладнання для тренажерного залу та в інших цілях. Парк може бути встановлений на будь-яку рівну поверхню як в приміщенні, так і на вулиці. Ми рекомендуємо встановлювати ніндзя-парк як додатковий атракціон до вже розміщених раніше комплексах для більш широкої аудиторії.

Найбільш підходящі місця для установки Ніндзя-парку:

  • дитячий парк атракціонів
  • розважальний сімейний центр
  • батутна арена
  • спортивний комплекс
  • тренажерний зал
  • ТРЦ
Ніндзя парк

Ця особливість обумовлена тим, що нерідко для подолання перешкод парку необхідно проявити фізичну силу, спритність і координацію. Саме тому ніндзя-парк не підійде в якості атракціону для зовсім маленьких дітей і тих, хто приходить в зал просто відпочити. Але одночасно ніндзя-парк створює відмінний маркетинговий ефект: цікавий, «незаїжджений», захоплюючий атракціон для людей різного віку і фізичної підготовки однозначно приверне нових відвідувачів в ваш ігровий комплекс і створить додатковий попит.

Компанія HIP Park пропонує безпечні та якісні ніндзя-парки, де всі конструкції та снаряди сертифіковані, і укомплектовані професійними спортивними елементами. Кожен проект розробляється індивідуально для кожного клієнта, завдяки чому ніндзя-парк стане відмінним рішенням для Вашого бізнесу.