Дитячі лабіринти – це один з найпопулярніших і раціональних способів облаштування ігрової зони в торговому центрі, на дитячому майданчику або в зоні відпочинку, так як дитячі ігрові лабіринти вважаються одним з найбільш відвідуваних атракціонів. Гра в лабіринтах приносить не тільки позитивні емоції відвідувачам, але і створює позитивний вплив на розвиток таких фізичних якостей дитини як витривалість, координація, гнучкість, спритність. Лабіринти розвивають фантазію, сприяють розкриттю творчого і логічного мислення маленького непосиди.

Наша компанія пропонує як стандартні конструкції лабіринтів для дітей, так і ігрові лабіринти, виготовлені за індивідуальним замовленням з унікальним дизайном, адаптованим під конкретні умови. Але в обох випадках – це якісні, безпечні і неабиякі лабіринти, куди маленькі відвідувачі неодмінно захочуть повернутися.

Види ігрових лабіринтів

null
Лабіринти

Продукція, яку ми пропонуємо, виготовляється тільки з якісного матеріалу, що відповідає європейським стандартам якості. Всі дерев’яні елементи ретельно оброблені, виключена наявність задирок, тріщин і гострих кутів. Адже безпека дітей під час гри завжди стоїть для нас на першому місці. Ми використовуємо екологічно чисті матеріали, які виглядають не тільки природньо і стильно, але й дуже приємні на дотик. Залежно від конкретних потреб клієнта ми пропонуємо:

  • Стандартні лабіринти. Можуть мати будь-яку форму і наповнення зі стандартних сегментів. Як правило, всередині лабіринту розміщуються такі сегменти як гірки, сухі басейни, мотузкові лабіринти, лази і багато іншого, а на підлозі по всій площі – м’який і безпечний настил. Стандартні лабіринти стануть відмінним рішенням для обладнання невеликого або обмеженого простору.

 

  • Індивідуальні лабіринти. Розробляються індивідуально під кожного клієнта. Наповнення, оформлення та дизайн повністю залежать від вашої фантазії. Розробка індивідуального лабіринту дозволяє втілити в життя найсміливіші, несподівані і, здавалося б, нереальні ідеї замовника. Під час розробки індивідуального лабіринту враховується цільова аудиторія, стилізація і дизайн, наповнення і багато інших чинників, які в підсумку будуть впливати на успішність і популярність вашої ігрової зони. Є можливість створення 3D-моделі, що дозволяє побачити загальну картину і ще до початку монтажних робіт.

Де купити дитячі ігрові лабіринти в Україні?

null

Замовити і купити дитячі лабіринти стандартної або індивідуальної конструкції дуже просто – достатньо залишити заявку фахівцям компанії HIP Park. Все обладнання, представлене в каталозі компанії, неодноразово піддавалося перевіркам і всіляким дослідженням, і відповідає стандартам якості та безпеки. Компанія HIP Park виготовляє лабіринти згідно з розробленими технічними умовами, а також надає сертифікати на матеріали, паспорт і керівництво по експлуатації. Наші фахівці зможуть підібрати лабіринти відповідно до місця їх розташування, а також запропонують комплексне рішення для створення популярного місця для активного відпочинку дітей будь-якого віку.