Етапи створення комплексного рішення

null

Однією з основних спеціалізацій компанії HIP Park є розробка, виготовлення та впровадження комплексних рішень для розважальних центрів.

Створення кожного комплексного рішення містить набір певних етапів, без яких неможлива реалізація якісного продукту:

  • розробка концепції
  • розробка тематичного дизайну
  • поставка і монтаж обладнання
  • консультація та навчання персоналу
  • гарантійне і післягарантійне обслуговування
  • технічна документація

Ключові аспекти ігрових комплексів

null

Комплексне рішення для розважальної зони має на увазі створення повноцінного комплексу атракціонів спортивного і розважального характеру, які можуть включати в себе: мотузкові парки, лабіринти, батутні зони, ігрові майданчики, гойдалки, скеледроми, спеціальні зони відпочинку для батьків та багато іншого. Кожне комплексне рішення включає в себе розробку унікального проекту для кожного клієнта, який складається з ретельного аналізу місця розташування комплексу, підбору цільової аудиторії, вибору тематики та інших необхідних кроків, які зроблять розважальний комплекс рентабельним рішенням для вашого бізнесу. Розважальний комплекс може розташовуватися як в приміщенні, так і на вулиці.

Окрема увага приділяється тематиці розважального центру, адже саме від зовнішнього вигляду залежить привабливість і успішність проекту. Незвичайний дизайн, що запам’ятовується є одним з ключових моментів в розробці розважальних проектів компанії HIP Park, так як фахівці компанії намагаються створювати унікальний дизайн для кожного окремого проекту.

Залежно від обраної концепції розважального центру наші фахівці допоможуть підібрати оптимальний набір високоякісного ігрового обладнання для розважальної зони. Кваліфіковані інженери компанії HIP Park здатні в найкоротші терміни здійснити монтаж розважального та спортивного обладнання будь-якої складності згідно з усіма вимогами безпеки.

Якщо виникне необхідність, фахівці компанії HIP Park здатні навчити технічних фахівців комплексних рішень і підготувати персонал до роботи з розважальним і спортивним обладнанням.

Гарантія та обслуговування комплексних рішень

null

На всі види обладнання та робіт компанія HIP Park надає гарантію, а також пропонує післягарантійний сервіс в усуненні несправностей після закінчення гарантійного терміну. Так само є можливість оформити регулярне технічне обслуговування обладнання і його поточний ремонт при необхідності.

На все обладнання компанія HIP park надає технічну документацію та відповідні сертифікати якості. Всі елементи комплексного вирішення виготовляються тільки з високоякісних матеріалів, а обладнання відповідає європейським стандартам.

Розміщуючи замовлення на комплексне рішення в компанії HIP Park, ви гарантовано отримаєте високоякісний, прибутковий продукт, який створить унікальні можливості для сімейного активного відпочинку, збільшить середній час перебування гостей в центрі, а також підвищить лояльність відвідувачів до вашої компанії.