Види мотузкових парків

Мотузкові парки різняться, насамперед, за наступними критеріями:

* висота розміщення завдань;

* тип опор парку;

* місце розташування (на вулиці/в приміщенні)

* режим експлуатації (пересувні/фундаментальні)

Висоти

Завдання мотузкового парку діляться на два рівні:

* нижній (не вище ніж 1,5 метри над землею, до проходження допускаються діти від 4 років. Навантаження полегшене, його подолання можна вважати ознайомленням з мотузковим парком.)

* вищий (вище 3 метрів над землею, до проходження, як правило, допускаються діти від 8 років та дорослі. Завдання більш складні та потребують більшої фізичної підготовки та кращої координації).

Типи опор

Традиційною опорою для кріплення елементів мотузкового парку є живі дерева. Саме парки на деревах мають найпривабливіший вигляд для відвідувачів. Під час монтажу та подальшої експлуатації мотузкового парку жодної шкоди деревам не наноситься, елементи не заважають подальшому росту дерев, монтаж проходить без свердління отворів та забивання цвяхів у деревину. Таким чином мотузковий парк — тип дозвілля на свіжому повітрі у повному контакті з природою, який не наносить шкоди навколишньому середовищу.

Якщо відповідних зелених насаджень поблизу нема, кращим варіантом стають штучні опори — дерев’яні чи металеві стовпи. Мотузкові парки на штучних опорах мають низку переваг. По-перше, це майже необмежена варіативність дизайну та розмірів. По-друге, такий парк бiльш функцiональний.

Ми маємо декілька стандартних варіантів мотузкових парків на штучних опорах, але можемо виконати індивідуальне замовлення за Вашим побажанням.

Твої незабутні враження