Вежі пригод

Вежа – дерев’яна конструкція висотою близько 10-12 метрів, на якій розташовано декілька атракціонів. Вона може бути як елементом мотузкового парку, так і окремим розважальним об’єктом. Вежі пригод – ідеальне місце для тролей, стрибків у вільному падінні, скелелазіння тощо.

Ми будуємо прості, але в той же час багатофункціональні вежі. Вони можуть бути оснащені тролеєм, стіною для скелелазіння, атракціоном вільного падіння, гігантською гойдалкою або іншими елементами для вертикального підйому. Для скелелазіння може бути встановлена автоматична система страховки.

Відвідувачі

Усі шукачі адреналіну від 5 років.

Персонал

Кількість персоналу залежить від обраних елементів, їх кількості, системи страховки, розташування вежі (окремий об’єкт чи у складі мотузкового парку).

Місця розташування

Для тримальної конструкції вежі пригод потрібен рівний або з незначним нахилом майданчик 8х8 метрів. Стандартним матеріалом для опор є брус, але живі дерева чи існуючі металеві конструкції теж придатні. Вежа може бути доповненням для мотузкових парків або повноцінним окремим атракціоном у заміських комплексах, парках, готелях чи туристичних центрах.

Твої незабутні враження