Тролеї

Тролей – це швидкісний спосіб подолання таких перешкод як річки, прірви, каньйони тощо, його у своїй професійній діяльності використовують альпіністи та скелелази. Для тролею використовується спеціальна страховка та блок-ролик, за допомогою якого відбувається швидкісне ковзання по натягнутому сталевому тросу.

Сьогодні тролеї використовуються ще й у комерційних цілях у сфері розваг та атракціонному бізнесі.

Прості тролеї часто встановлюються вдома на задньому подвір’ї, на дитячих майданчиках чи у тренувально-розважальних центрах. Короткі тролеї, як правило, є однією зі складових частин мотузкових парків. Однак зовсім інша справа, коли, натягнуті над високими прірвами тролеї, досягають довжини декількох сотень метрів, а швидкість спуску становить близько 80 км/год. Для встановлення такого тролею необхідні детальний розрахунок та спеціалізоване обладнання: троси, ролики, системи гальмування тощо. Встановивши декілька тролеїв підряд, можна створити захоплюючий та незабутній адреналіновий тур.

Відвідувачі

Тролей – це розвага для відвідувачів будь-якого віку та будь-якої фізичної підготовки. Є можливість навіть парного спуску з малими дітьми.

Персонал

Для обслуговування тролею залежно від його місця розташування, як правило, достатньо 2-3 працівників.

Місця розташування

Найкращими місцями для тролею є каньйони, гори, водоспади, оглядові майданчики у містах та парках, а також інші місця скупчення туристів, адже гарний краєвид та висота є одними зі важливих складових атракціону.

Твої незабутні враження