Стіни для скелелазіння

Стіни для скелелазіння – природні або штучні стіни із зачіпками для вертикального підйому. Вони можуть входити до складу мотузкових парків, веж пригод або бути самостійним атракціоном. Штучні стіни для скелелазіння можуть розташовуватись як просто неба, так і в приміщеннях. Їх використовують для спортивних тренувань, розваг у комерційній діяльності. Стіни можуть бути призначені для людей з мінімальною спортивною підготовкою чи для підготовлених спортсменів – в будь-якому випадку стіни для скелелазіння – це цікаво та корисно для здоров’я!

Існує декілька варіантів страховки відвідувачів. При допоміжній страховці кожного відвідувача страхує окремий інструктор. Це найпростіший та найдешевший спосіб страховки, але він можливий лише за наявності спеціально навчених інструкторів. При цьому все одно враховується людський фактор. При автоматичній системі страховки кожного відвідувача страхує автоматичний пристрій. При цьому на декількох відвідувачів достатньо одного інструктора без спеціальних навичок. Такий спосіб страховки найбезпечніший, але доволі дорогий.

Відвідувачі

Відвідувачами стін для скелелазіння, як правило, можуть бути діти від 4 років.

Персонал

Для обслуговування стін для скелелазіння залежно від розміру та типу страховки необхідна робота щонайменше 2 осіб.

Розміщення

Невеликі стіни для скелелазіння можуть розміщуватись в парках, торгівельних центрах, входити до складу існуючих спортивних центрів, веж пригод, мотузкових парків тощо. Останнім часом набувають популярності спеціалізовані центри скелелазіння з великими стінами для тренування спортсменів чи для розваги.

Твої незабутні враження