Стандартні рішення для дитячих майданчиків

Стандартні рішення для дитячих майданчиків – це наочні готові проекти, які вже довели свою ефективність і життєздатність в режимі реального часу.

Готовий проект дитячого майданчика, який представлений на сторінках нашого каталогу, вже був втілений в життя неодноразово і успішно функціонує, збираючи позитивні емоції дітей і їх батьків.

Дитячий майданчик – це те місце за межами будинку, де дитина може всебічно і гармонійно розвиватися: фізично, емоційно, соціально. На дитячому майданчику відбувається тісний контакт дитини з дітьми різного віку та з дорослими. На майданчику зустрічається радість, дружба, суперництво, співчуття і багато інших переживаннь. Тобто саме на дитячому майданчику відбувається особисте та індивідуальне зростання маленької людини, розвиток творчого потенціалу та дитячої фантазії. Дуже важливо, щоб дитячі майданчики сприяли цим процесам, а не гальмували їх.

Готові дитячі майданчики від компанії HIP Park передбачають наявність різноманітних перешкод, які не тільки розважають, але всебічно розвивають дитину. Для найменших відвідувачів готовий проект майданчика може містити гойдалки, пісочниці, гірки, будиночки та інші елементи. Для дітей старшого віку – стінки, скеледроми, турніки, переходи, підвісні містки, тренажери та інші елементи. Так само присутні спеціальні перешкоди, які спрямовані на розвиток інтелектуального мислення та дрібної моторики. Зона навколо майданчика може бути обладнана додатковим освітленням та лавочками для батьків. Крім того, готовий проект включає в себе зручне покриття навколо майданчика і обмеження, які не дозволяють вибігати дитині на проїжджу частину.

На окрему увагу заслуговує зовнішній вигляд готових проектів – це «натуральні» конструкції з дерева, що вже завойувал прихильність багатьох замовників. Вони не тільки мальовничо вписуються в умови навколишнього ландшафту, а й створюють теплі і затишні емоції у відвідувачів парку. Крім того, конструкції з дерева оброблені і спроектовані спеціальним чином, що робить їх максимально екологічними.

Переваги готових проектів:

  • готова дитячий майданчик буде стовідсотково цікава дітям, адже безліч подібних проектів вже реалізовано і успішно функціонує
  • значна економія коштів і часу при виборі готового проекту – немає необхідності вкладати кошти і час в його розробку
  • особиста візуалізація – можливість побачити і «помацати» реалізоване готове рішення

Готовий проект дитячого майданчика від компанії HIP Park – це можливість створити найкращі умови для розвитку і проведення часу підростаючого покоління на вулиці і всередині приміщення!


Твої незабутні враження