Мотузкові парки на опорах

Пересувні мотузкові парки – це рішення для тих, хто не хоче будувати фундаментальний парк з жорсткою прив’язкою до місцевості. Це швидкомонтовані металеві конструкції з дерева або металу, легкі, прості в установці, збірці і транспортуванні.

Такий атракціон може бути як компактним і легко перевозитися за допомогою невеликої вантажівки, так і високим, з кількома рівнями і великим набором завдань. Великі пересувні мотузкові парки складні у виготовленні і транспортуванні, але більш привабливі для відвідувачів, і відповідно комерційно вигідніші.

Відвідувачі мотузкового парку

Проходити маршрути парку можна як групою, так і поодинці. Основними відвідувачами є сім’ї з дітьми, шкільні групи і студенти. Також в парках проводять тренінги бізнес групи.

Саме завдяки широкому колу потенційних клієнтів мотузковий парк – це цікавий і прибутковий бізнес з великим потенціалом для зростання.

Персонал мотузкового парку

Невеликий мобільний мотузковий парк на 8 завдань може обслуговувати 1 інструктор. Зібрати такий пересувний мотузковий парк зможуть 2 людини за 2 – 4 години.

Місцезнаходження мотузкового парку

Пересувні тайпаркі моут бути встановлені на будь-якій рівній поверхності з твердим покриттям завдяки спеціально розробленому конструктиву.

Мобільні мотузкові парки можна монтувати як на відкритих майданчиках, в парках, скверах, заміських комплексах, готелях, так і в приміщеннях ТРЦ, дитячих розважальних центрах, спортивних комплексах.

Основні переваги пересувного мотузкового парку перед стаціонарним:

  • невеликі габаритні розміри
  • легкість транспортування
  • простота збірки
  • варіативність завдань

Мобільний мотузковий парк можна використовувати для проведення дитячого свята, тренінгів, тімбілдінга, днів народжень та інших виїзних заходів.

Такі атракціони вже функціонують у багатьох великих містах України: Києві, Дніпропетровську, Одесі, Харкові та ін.

Проектування і установка пересувного мотузкового парку – відповідальний процес, що вимагає певних навичок і досвіду. Тому ми настійно рекомендуємо звертатися до професіоналів!

Якщо Ви хочете купити, дізнатися ціну або замовити прорахунок на мотузковий парк – звертайтеся в HIP Park!

Наша команда допоможе Вам:

  • підібрати модель мотузкового парку
  • вибрати завдання
  • надасть консультаційні послуги
  • зробить 3D модель
  • допоможе підібрати систему страховки для мотузкового парку

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

Твої незабутні враження