Лабіринти

Дитячі ігрові лабіринти

Дитячі лабіринти – це один з найпопулярніших і раціональних способів облаштування ігрової зони в торговому центрі, на дитячому майданчику або в зоні відпочинку, так як дитячі ігрові лабіринти вважаються одним з найбільш відвідуваних атракціонів. Гра в лабіринтах приносить не тільки позитивні емоції відвідувачам, але і створює позитивний вплив на розвиток таких фізичних якостей дитини як витривалість, координація, гнучкість, спритність. Лабіринти розвивають фантазію, сприяють розкриттю творчого і логічного мислення маленького непосиди.

Наша компанія пропонує як стандартні конструкції лабіринтів для дітей, так і ігрові лабіринти, виготовлені за індивідуальним замовленням з унікальним дизайном, адаптованим під конкретні умови. Але в обох випадках – це якісні, безпечні і неабиякі лабіринти, куди маленькі відвідувачі неодмінно захочуть повернутися.Види ігрових лабіринтів

Продукція, яку ми пропонуємо, виготовляється тільки з якісного матеріалу, що відповідає європейським стандартам якості. Всі дерев’яні елементи ретельно оброблені, виключена наявність задирок, тріщин і гострих кутів. Адже безпека дітей під час гри завжди стоїть для нас на першому місці. Ми використовуємо екологічно чисті матеріали, які виглядають не тільки природньо і стильно, але й дуже приємні на дотик. Залежно від конкретних потреб клієнта ми пропонуємо:

     
  • стандартні дитячі лабіринти
     
  • індивідуальні дитячі ігрові лабіринти [/ list]

Стандартні лабіринти. Можуть мати будь-яку форму і наповнення зі стандартних сегментів. Як правило, всередині лабіринту розміщуються такі сегменти як гірки, сухі басейни, мотузкові лабіринти, лази і багато іншого, а на підлозі по всій площі – м’який і безпечний настил. Стандартні лабіринти стануть відмінним рішенням для обладнання невеликого або обмеженого простору.

Індивідуальні лабіринти. Розробляються індивідуально під кожного клієнта. Наповнення, оформлення та дизайн повністю залежать від вашої фантазії. Розробка індивідуального лабіринту дозволяє втілити в життя найсміливіші, несподівані і, здавалося б, нереальні ідеї замовника. Під час розробки індивідуального лабіринту враховується цільова аудиторія, стилізація і дизайн, наповнення і багато інших чинників, які в підсумку будуть впливати на успішність і популярність вашої ігрової зони. Є можливість створення 3D-моделі, що дозволяє побачити загальну картину і ще до початку монтажних робіт.


Де купити дитячі ігрові лабіринти в Україні?

Замовити і купити дитячі лабіринти стандартної або індивідуальної конструкції дуже просто – достатньо залишити заявку фахівцям компанії HIP Park. Все обладнання, представлене в каталозі компанії, неодноразово піддавалося перевіркам і всіляким дослідженням, і відповідає стандартам якості та безпеки. Компанія HIP Park виготовляє лабіринти згідно з розробленими технічними умовами, а також надає сертифікати на матеріали, паспорт і керівництво по експлуатації. Наші фахівці зможуть підібрати лабіринти відповідно до місця їх розташування, а також запропонують комплексне рішення для створення популярного місця для активного відпочинку дітей будь-якого віку.Твої незабутні враження