Індивідуальні проекти дитячих майданчиків

Дизайнери та інженери компанії HIP Park пропонує своїм клієнтам, перш за все, обрати дитячий майданчик, використовуючи каталог готових проектів – як найпростіше і найшвидше рішення в реалізації задуманих ідей. Але не завжди асортимент готових конструкцій здатний задовольнити вимогливі запити клієнта.

Саме тому компанія HIP Park обов’язково запропонує Вам розробити індивідуальний проект для дитячого майданчика, який здатний максимально втілити в життя всі побажання замовника.

Індивідуальний проект дитячих майданчиків – це можливість обладнати індивідуальний дитячий ігровий комплекс, не схожий на сотні інших типових проектів. Етап підготовки, виробництва і монтажу індивідуального дитячого майданчика нічим не відрізняється від стандартних проектів. Єдина відмінність – це етап розробки дизайну, який передує іншим і є одним з найбільш значущих.

У чому ж перевага індивідуальних проектів?

По-перше, це унікальність продукту. Індивідуальний проект дає можливість розробити майданчик, яка буде відображати всі, навіть найсміливіші бажання замовника. Можливо, Ви давно мрієте про майданчик-космічномий корабель, або майданчику-підводне царство? Цілі фантастичні світи можуть стати компонентом веселого проведення часу дітей різного віку.

По-друге, зручність. Оформляючи замовлення на індивідуальний проект дитячого майданчика, ви отримуєте можливість адаптувати дизайн майданчика під будь-які умови. Морська тематика для майданчиків біля моря або космічні простори для торгового комплексу з ігровими автоматами – компанія HIP Park здатна створити абсолютно будь-який дизайн на замовлення клієнта. Можливо, ви є власником великої мережі торгових комплексів і потребуєте унікального, витриманого в єдиному стилі, дизайна. Компанія HIP Park легко впорається із такою задачею.

Всі ігрові майданчики не тільки відповідають нормам безпеки, але і є дуже довговічними і ергономічними. Адже розробка індивідуальних проектів проводиться кращими інженерами, а також дитячими тренерами і професіоналами. У виготовленні ігрового обладнання від компанії HIP Park використовується тільки натуральна деревина, високоякісний європейський пластик і нержавіючий метал. Всі ігрові елементи просякнуті антикорозійними сзасобами, а також засобами проти роз’їдання комахами.

Дитяче обладнання не виділяє шкідливих і отруйних випарів, невідчутно до істотних перепадів температури. Наше обладнання для дитячих майданчиків, всі елементи ігрових та спортивних комплексів захищені тривалими гарантіями і відповідають європейській якості. Оформити замовлення на індивідуальний проект у компанії HIP Park – означає придбати якісне та надійне обладнання, яке відповідає всім стандартам безпеки.


Твої незабутні враження