Безпека

Ми з гордiстю можем запевнити, що вiдвiдування всіх атракцiонiв, в тому числi й мотузкових паркiв, які збудувала та обслуговує команда Хай Парк – це не тiльки цікавий, активний та найголовніше — абсолютно БЕЗПЕЧНИЙ відпочинок для всієї родини, адже безпека відвідувачів – пріоритет для нас!

Конструкції атракціонів та мотузкових парків Хай Парк абсолютно безпечні: по-перше, вони надійно закріплені, а навантаження на усі елементи ретельно прорахованi; по-друге, використані матеріали мають найвищу якість та міцність. Вищу якість елементів страховки, які ми маємо в наявності, підтверджують європейські та українські сертифікати. Індивідуальні страхові системи, які використовуються в мотузкових парках Хай Парк, також використовують професійні скелелази та альпіністи.

Системи страховки

Для максимального убезпечення відвідувачів та захисту від падіння з висоти ми використовуємо наступні типи страховки:

* Страховочна сітка для низьких дитячих рівнів парку. Сітка розтягується під кожним завданням — при падінні не дає впасти на землю чи підлогу. Перевагою такого способу страховки є те, що дитині не обов’язково вдягати індивідуальну страховочну систему, вчитися нею користуватися. Також сітка сприяє більш вільному пересуванню дітей по елементах мотузкового парку.

* Безперервна лінія страховки складається з металевого тросу та спеціального карабіна. Вона максимально унеможливлює падіння за вини відвідувачів, адже вони беруть мінімальну участь у процесі страховки. Відвідувач повинен тільки один раз завести рабiн на лінію страховки, контакт з якою закінчується після проходження всіх етапів мотузкового парку. Такий спосіб страховки дає можливість досягти найвищого ступеню безпеки під час виконання завдань.

Твої незабутні враження